G. Gadot papasakojo, ką jai teko iškęsti, kad įtilptų į „Nuostabiosios moters“ kostiumą: vos galėjau kvėpuoti

Holivude karjeros laiptais sparčiai kylanti „Mis Izraelis“ laimėtoja ir konkurso „Mis Visata“ dalyvė Gal Gadot jau šį savaitgalį kino teatruose pasirodys pasipuošusi garsiosios komiksų herojės „Nuostabiosios moters“ kostiumu. Fantastinis veiksmo filmas jau sulaukė neįtikėtinos sėkmės: portale „Rotten Tomatoes“ jis surinko net 96 proc. teigiamų kritikų įvertinimų, tačiau tik dabar aktorė atskleidė, ką jai teko patirti ir kiek prakaito išlieti, norint įtilpti į figūringosios gražuolės kostiumą.

„Kai pirmąkart pasimatavau kostiumą, negalėjau kvėpuoti tiesiogine to žodžio prasme. Jis buvo toks aptemptas, kad vos įstengiau pajudėti. Tad nusprendžiau, jog pats laikas grįžti į sporto salę ir patobulinti po nėštumo likusią figūrą. Man neliko nieko kito, nes kostiumą turėjau rengtis kiekvieną filmavimo dieną, o filmavimai vyko 117 dienų. Galiausiai aš prie to rūbo taip pripratau, kad būčiau galėjusi su juo net miegoti. Tai tapo tarsi antra mano oda“, – pasakoja 32 metų G. Gadot.

Tokiose juostose kaip „Betmenas prieš Supermeną. Teisingumo aušra“ bei „Greiti ir įsiutę“ vaidinusi aktorė neslepia, jog iš pradžių treniruotėse neįstengė atlikti nė vieno atsispaudimo, tačiau greitai viskas pasikeitė.

„Izraelyje tarnavau specialiosiose pajėgose, tad žinau, ką reiškia sunkus fizinis darbas ir jau esu įpratusi jo nebijoti. Vis tik pasisamdžiau asmeninį trenerį, kuris padėjo man rezultatų pasiekti per trumpiausią įmanomą laiką, nes jo tiesiog neturėjau. Mano pagrindinis reikalavimas buvo atsikratyti papildomų reikalavimų sveikai, nealinant organizmo ir nesikankinant dietomis“, – sako gražuolė.

Besiruošiant juostos „Nuostabioji moteris“ filmavimams jai teko ne tik pakoreguoti savo figūrą, bet ir dar labiau patobulinti kovinius sugebėjimus, mat filme jos herojė, karingoji amazonė stoja į kovą už žmonijos ateitį.

Prieš tapdama Nuostabiąja Moterimi, ji buvo Diana – amazonių princesė, gyvenusi nuošalioje, su išorės pasauliu ryšių neturinčioje saloje, kur nuo pat mažų dienų buvo mokoma tapti nenugalima kovotoja.

Vieną dieną prie gimtosios salos krantų sudužus lėktuvui, Diana išgelbėja jo lakūną, kuris papasakoja apie pasaulyje siaučiantį Pasaulinį karą, apie kurį jos saloje niekas net nenutuokia. Atradusi tikrąsias savo galias ir pajutusi, kad sustabdyti karą yra jos tikrasis pašaukimas, Diana palieka savo namus ir, stoja į kovą už žmonijos ateitį.

„Nuostabiosios moters“ nuotykiai ir kovos kino teatruose prasidės jau birželio 2 dieną.

Filmo anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles