Filmuodamas juostą „Aukštuomenės klubas“, W. Allenas iš komandos išmetė B. Willisą

Legendinis režisierius Woody Allenas šių metų Kanų filmų festivalyje pristatė naujausią savo darbą „Aukštuomenės klubas“ ir sulaukė daugybės komplimentų. O kaip gi – ten kasmet renkasi didžiausi jo gerbėjai. Neįmanoma nepminėti ir žvaigždžių, kurias šis garsus kino kūrėjas pakvietė filmuotis: romantinėje komedijoje, kuri Lietuvos kino teatruose pasirodys jau rugpjūčio 5 dieną, pamatysime Steve’ą Carellį, Jesse Eisenbergą, Kristen Stewart, Blake Lively ir kitus. Tiesa, juostoje turėjo vaidinti ir Bruce’as Willisas, tačiau W. Allenas iš komandos jį nusprendė išmesti.

Iš pradžių viešai buvo skelbiama, jog B. Willisas vos pradėjęs filmuotis suprato, jog jo grafikas per daug įtemptas, tačiau vėliau paaiškėjo, jog režisierius veiksmo filmų žvaigždę atleido dėl jo arogancijos bei nesugebėjimo įsiminti teksto. Tuomet W. Allenas vaidmenį atidavė S. Carelliui, su kuriuo bendradarbiavo kuriant juostą „Melinda ir Melinda“.

W. Allenas nebūtų W. Allenas, jei jo filmo kūrimą neapipintų įdomios istorijos. Pavyzdžiui, vienai didžiausių filmo „Aukštuomenės klubas“ žvaigždžių Kristen Stewart tego gerokai pasivaržyti, kad gautų vaidmenį. Po to, kai ji išgarsėjo „Saulėlydžio“ sagoje, režisieriai patys varžydavosi tarpusavy, kad tik ši žvaigždė sutiktų vaidinti jų filmuose, o W. Allenas privertė aktorę atvykti į atrankas ir konkuruoti dėl rolės.

Tuo tarpu B. Lively sutiko vaidinti komedijoje net nežinodama, apie ką ji ir koks vaidmuo jos laukia. Darbas su W. Allenu buvo aktorės svajonė.

Beje, „Aukštuomenės klubas“ ypatingas dar ir tuo, kad po 29 metų pertraukos ekrane nepasirodys pats W. Allenas. Žiūrovai išgirs tik jo užkadrinį balsą. Šis filmas sukurtas remiantis 1939-aisiais režisieriaus Lucius Beebe tuo pačiu pavadinimu pavadinta juosta, kurioje pagrindinį vaidmenį atliko Fredas MacMurray’us.

Naujoji romantinė komedija nukels į praėjusio amžiaus trečiąjį dešimtmetį ir supažindins su to meto aukštuomenės gyvenimu bei jo užkulisiais.

„Aukštuomenės klubas“ mūsų šalies kino teatruose duris atvers jau rugpjūčio 5 dieną. Čia galite pamatyti jo anonsą:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles