Filmo „Hardcore Henris“ režisierius atskleidė, kad 31 iš 45 juostoje nusifilmavusių moterų yra prostitutės

Filmas “HARDCORE Henris” yra turbūt pirmasis filmas istorijoje, nufilmuotas iš pagrindinio veikėjo perspektyvos. Kitaip tariant, žiūrovai visus filmo įvykius stebės pagrindinio herojaus Henrio akimis. Filmą režisavęs Ilja Naishulleris socialiniuose tinkluose atskleidė neįtikėtiną faktą: net 31 iš 45 filme vaidinančių moterų yra prostitutės.

“Norėjau padėkoti joms už tai, kad sutiko filmuotis, todėl visų jų pavardes įtraukėme į titrus. Jos – tikrai drąsios moterys, todėl vertos būti paminėtos”, – sakė filmo kūrėjai.

“Neabejoju, kad filmas patiks ne tik kompiuterinių žaidimų mėgėjams, bet ir tiems, kurie didžiuosiuose ekranuose trokšta veiksmo. Filmo žvaigždė Sharlto Copley man sakė, kad nėra dirbęs sunkesnio darbo. Aš galiu tik pritarti. Kurti tokį filmą – tikras iššūkis”, – sako “HARDCORE Henris” režisierius Ilya Naishulleris.

“Šis filmas – tai tikras pervesmas kino istorijoje. Nesuprantu, kaip niekas iki šiol nesugalvojo sukurti kažko panašaus. Tai – visiškai nauja patirtis. Įsivaizduokite: jūs patirsite lygiai tą patį, ką patiria pagrindinis filmo herojus. Tai pakelia į naujas aukštumas ir suteikia nepakartojamas emocijas”, – neabejoja T. Bekmambetovas.

Filmas pasakoja istoriją apie žmogų, kuris pabunda ir nieko neprisimena.

Pagrindinis herojus mato prieš save moterį, kuri sakosi esanti mano žmona Estelė ir teigia išplėšusi jį iš mirties nagų. Ko gero, ji teisi, nes netrukus paaiškėja, kad bent pusė herojaus kūno dalių pakeista mechaniniais protezais.

Herojus jaučiasi lyg robotas. Tačiau bandant prisipratinti šią mintį, į palatą, kurioje Henris guli, įsiveržia nepažįstami vyrai, bando jį nušauti ir pagrobia Estelę. Kadangi ji vienintelė gali papasakoti, kas jis toks, Henris pasiryžta ją surasti. Ištrūkęs į miestą, netrukus išsiaiškina, kad yra Maskvoje.

“Ar esu čia buvęs anksčiau? Nepamenu. Aišku tik tai, kad daugybė žmonių nori mane nudėti. Už ką? Neįsivaizduoju. Bet nežadu lengvai pasiduoti”, – intriguoja filmo kūrėjai.

Filmas “HARDCORE Henris” Lietuvos kino teatruose pasirodo jau šiandien, balandžio 15 dieną. Štai jo anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles