Filmo „5-oji banga“ žvaigždė pakurstė gandus apie romaną su D. Beckhamo sūnumi

Praėjusį savaitgalį į Lietuvos ekranus atkeliavo fantastinių filmų mėgėjų itin laukta juosta „5-oji banga“, kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka kylanti Holivudo žvaigždė Chloe Grace Moretz. Atrodo, jog gražuolė aktorė krito į akį ne tik tokiems kino grandams, kaip Timas Burtonas ir Martinas Scorsese (šie kvietė ją vaidinti savo filmuose), bet ir futbolo žvaigždės Davido Beckhamo sūnui Brooklynui.

Savaitgalį pora buvo pastebėta ir paparacų pagauta šėlionių Londone, klube „Chiltern Firehouse“ metu. Nors jiedu atvyko ir išvyko atskirai, tame pačiame vakarėlyje buvusių žmonių teigimu, pora meiliai glaustėsi ir daug šoko. Ch. Grace Moretz po vidurnakčio klubą paliko pro tarnybinį įėjimą, o B. Beckhamas dengdamas veidą gobtuvu išėjo pro kitas duris ir skubiai sėdo į jo laukiantį automobilį.

Užsienio žiniasklaida teigia, jog aktorė ir buvusio sportininko sūnus drauge pastebimi jau ne pirmą kartą, tačiau kol kas nei vienas, nei kitas, savo jausmų viešai nedemonstruoja ir gandų apie užsimezgusią meilę nepatvirtina.

Šiuo metu Ch. Grace Moretz Londone lankosi pristatinėdama naująjį filmą, kurio pagrindine žvaigžde ją pakvietė tapti režisierius J. Blakesonas. Įtempto siužeto juosta „5-oji banga“ pasakos istoriją apie tai, kaip vieną dieną virš Žemės 400 kilometrų aukštyje pakimba milžiniškas neatpažintas objektas. Pirmiausia neatpažinta galinga jėga iš žmonių atima elektros energiją, vėliau didžiuliai potvyniai ima griauti miestus. Galiausiai oru ima plisti mirtinas virusas, o paskutiniuosius likusius gyvus ima naikinti ateiviai. Visame šiame chaose viena iš nedaugelio išgyvenusių – mergina Keitė (akt. Chloe Grace Moretz), kuri, nesijaudindama dėl savo gyvybės bando iš ateivių gniaužtų išvaduoti brolį. Jai pagelbėti sutinka atsitiktinai sutiktas jaunas vaikinas. Bet ar ji įstengs juo pasitikėti?

Kraują stingdanti kova dėl išgyvenimo – jau Lietuvos didžiuosiuose ekranuose.

Filmo „5-oji banga“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles