Emilio Vėlyvio filmo „Nakties sergėtojų“ herojai prabils Lietuvos žvaigždžių balsais!

Emilio Vėlyvio filmo „Nakties sergėtojų“ herojai prabils Lietuvos žvaigždžių balsais!

Šiuo metu „Garsų pasaulio įrašų“ studijoje karštymetis – lietuviškos žvaigždės varžosi dėl galimybės įgarsinti Maskvoje kuriamą režisieriaus Emilio Vėlyvio fantastinį veiksmo filmą „Nakties sergėtojai“. Kūrybiniam procesui vadovauja aktorius ir garso režisierius Andrius Paulavičius, kurio ankstesnių lietuviško dubliažo darbų – animacijų „Simpsonai“ ir „Boltas“ – herojų frazės ilgam įsiminė žiūrovams („…kaulė voras kiaulė voras…“).

A. Paulavičius ir kai kurie kiti kastinge dalyvaujantys aktoriai – Mindaugas Papinigis, Sakalas Uždavinys, Donatas Šimukauskas – jau prisidėjo prie ankstesnių E. Vėlyvio darbų populiarumo, suvaidinę filmuose „Zero“, „Zero II“ ir „Redirected / Už Lietuvą!“. Taip pat pretendentai vaidmenis dubliuoti yra Simonas Storpirštis, Arūnas Storpirštis, Algirdas Dainavičius, Arvydas Dapšys ir kiti.

Be profesionalių aktorių atrankoje dalyvauja dainininkė Vilija Matačiūnaitė bei socialinių tinklų ir geltonosios žiniasklaidos numylėtinė Monika Šalčiūtė.

„Nakties sergėtojai“ – pirmasis E. Vėlyvio filmas, į kurį drąsiai galėtų eiti visa šeima, ir kurio siužetas turėtų patikti tiek veiksmo, tiek fantastinių, tiek filmų apie meilę mėgėjams. Jame jaunas kurjeris Paša netikėtai įsimyli žavią lietuvių dainininkę, o iš tiesų vampyrę Daną Lokis, nuo kurios priklauso žmonių ir antgamtinių būtybių pusiausvyra pasaulyje. Kurjeris užverbuojamas padėti slaptai tarnybai, prižiūrinčiai tvarką ir ramybę. Bet netikėtai viskas ima slysti tarnybai iš rankų…

Filmą „Nakties sergėtojai“ žiūrėkite nuo rugsėjo 2 d. visuose Lietuvos kino teatruose!

Anonsas:

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Tas atvejis, kai tik pamatai anonsą ir jau žinai, kad bus mėšlas / 2016 rugpjūčio 24

    Gėda už tuos, kurie eis šį mėšlą žiūrėt ir pinigus paliks, būkim biedni, bet teisingi, įgarsinimas tragiškas, televizijoje ir tai filmai geriau įgarsinti, tikiuosi bent jau rusų kalba seansai bus…