Bilietai į Š. Barto filmo „Ramybė mūsų sapnuose“ premjerą su kūrėjais – jau prekyboje

Spalio 8 d. 19 val. kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ bus pristatytas kelerius metus lauktas aštuntasis Šarūno Barto pilno metro filmas „Ramybė mūsų sapnuose“ („Peace To Us In Our Dreams“). Premjeroje dalyvaus ir filmo kūrybinė grupė. Po seanso Š. Bartas atsakys į žiūrovų ir filosofo Nerijaus Mileriaus klausimus. Įsigyti bilietus į išskirtinį seansą – galima jau dabar.

Jau Brazilijoje, Prancūzijoje, Gruzijoje, Rusijoje, Lenkijoje, o prieš keletą dienų ir Izraelyje rodytą naujausią Š. Barto dramą Lietuvos kino teatruose bus galima išvysti nuo spalio 9 d.

„Ramybė mūsų sapnuose“ – neabejotinai asmeniškiausias Lietuvos režisieriaus kūrinys, kuriame susipina vaidybinis kinas, realaus gyvenimo dokumentika ir nematyti archyviniai kadrai iš asmeninių vaizdo įrašų kolekcijos.

Prieš geriausiu operatoriumi festivalyje „Kinošok“ (Anapa, Rusija) pripažintą Eitvydo Doškaus kamerą stojo pats Š. Bartas (tai jo antras pagrindinis vaidmuo savo filme po „Sidabrine gerve“ už geriausią režisūrą apdovanoto „Eurazijos aborigeno“ / „Eastern Drift“), pirmą kartą vaidinanti 18-metė režisieriaus dukra Ina Marija Bartaitė, iki šiol kine nematyta dabartinė jo gyvenimo draugė smuikininkė Lora Kmieliauskaitė ir dėl vienintelės scenos į Lietuvą specialiai atvykusi rusų aktorė Klaudija Koršunova („Sidabrinės gervės“ laureatė už geriausią vaidmenį filme „Eurazijos aborigenas“).

Anksčiau nufilmuoti archyvinės medžiagos kadrai ekrane trumpam atgaivina trejų Š. Barto filmų aktorę ir I. M. Bartaitės mamą Jekateriną Golubevą („Trys dienos“, „Koridorius“, „Mūsų nedaug“), kurios jau ketveri metai nebėra gyvųjų pasaulyje.

„Filme paliekama labai daug vietos apmąstymams, ypač tose scenose, kuriose Barto vaidinamas vyras kalbasi egzistencinėmis temomis su dukra ar drauge. Ryškus operatoriaus darbas – miškai, laukinė gamta, svyrančios obelų šakos, pro kurias mirguliuoja saulė…“, – po pasaulinės juostos premjeros Kanų kino festivalyje įtakingame leidinyje „The Hollywood Reporter“ rašė kino kritikas Boyd van Hoei.

Filmo anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles