Annette Bening: „Alas Pacino filme „Denis Kolinsas“ man apsuko galvą“

Amerikiečių aktorė Annette Bening – viena tų moterų, kurios tiek ekrane, tiek už jo ribų spinduliuoja šilumą ir puikią nuotaiką. Naujojoje komedijoje „Denis Kolinsas“ (angl. „Danny Collins“) keturissyk „Oskarams“ nominuota moteris įkūnijo pagrindinio herojaus Denio (akt. Alas Pacino) simpatiją, kuri priverčia senstančią roko žvaigždę gerokai pakovoti dėl jos dėmesio.

Naujausiame interviu A.Bening papasakojo, kuo ją sudomino Merės personažas filme „Denis Kolinsas“, kaip sekėsi dirbti su šmaikštuoliu A.Pacino ir kaip jiedu atrado tobulą ryšį filmavimo aikštelėje.

„Mano heroję Denis visiškai užburia. Įdomiausia tai, kad jis visiškai sužavėjo ir mane, tad buvo nemažai improvizacijos. Ši istorija puiki, man labai patiko mano herojė – ji paprasta viešbučio darbuotoja, moteris, kuri pati to nesitikėdama sutinka žvaigždę, pasiryžusią dėl jos nuversti kalnus. Visų pirma, ji juo nėra sužavėta, bet galiausiai tarp jų užsimezga tikra draugystė“, – Hitfix.com pasakojo 56-erių aktorė.

A.Bening negailėjo komplimentų 74-erių A.Pacino. „Dirbti su tokiu aktoriumi kaip Alas Pacino labai lengva – turiu tik stebėti jį, žvelgti į akis, klausytis, o visa kita – artumo ir supratimo jausmas – gimsta savaime. Man buvo didelis džiaugsmas pasiduoti jo kerams“, – šypsojosi žinoma aktorė.

„Hilton“ viešbučio valdytoją įkūnijusi A.Bening filme „Denis Kolinsas“ – tarsi moralinė atsvara juostos pagrindiniam herojui, kuris net sulaukęs palyginti garbaus jubiliejaus tebesielgia kaip vėjavaikis. Būtent dėl to jis lengva ranka ima merginti Merę, tikėdamasis, kad ji, kaip ir jo gerbėjos, akimirksniu pasiduos žvaigždės žavesiui. Tačiau jų susitikimas persikelia į kitą lygį, kai Denis stengiasi susigrąžinti ilgus metus pamirštą, jau suaugusį ir šeimą sukūrusį sūnų. A.Bening herojė tampa ne tik jo flirto objektu, bet ir artima klausytoja bei patarėja.

Filme „Denis Kolinsas“ pagrindinis personažas Denis sulaukia legendinio Johno Lennono laiško praėjus 40-čiai metų nuo jo išsiuntimo, tuoj po savo gimtadienio ir ši žinutė – geras papurtymas ir priminimas apie jo pamirštus siekius. Žinomų aktorių būrys filme „Denis Kolinsas“ su nepakartojamais A.Pacino ir A.Bening priešakyje privers Lietuvos publiką šypsotis kino teatruose nuo balandžio 3 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles