Aktorius Christianas Bale‘as tikina, jog „Valdžia“ – paskutinis filmas, privertęs jį drastiškai koreguoti savo kūno svorį

Interviu leidiniui „Sunday Times“ aktorius Christianas Bale‘as prisipažino, jog vaidmuo filme „Valdžia“ (angl. „Vice“, 2018) – paskutinis, privertęs jį drastiškai koreguoti savo kūno svorį. „Daugiau nebegaliu – kaskart metant ar auginant svorį, mirtis žiūri man tiesiai į akis“, – tikina aktorius, prisipažinęs, jog nebenori alinti savo organizmo, o mesti ar auginti svorį darosi vis sunkiau. 20 kilogramų dėl JAV viceprezidento Dicko Cheney vaidmens filme „Valdžia“ priaugęs aktorius atskleidė, jog jam padėjo „pyragų ir spurgų dieta“, o jo sūnui labai patiko „minkštas tėvelio pilvas“.

Vyras tikina, jog ruošdamasis šiam vaidmeniui, atsisakė grimo ir kostiumų meistrų pagalbos, nusprendęs tiesiog priaugti svorio. „Darbui reikia atsiduoti visu šimtu procentų. Norėjau būti panašiu į D. Chenney ir maniau, jog natūraliai priaugti svorio – vienintelė išeitis“, –mintimis dalinasi aktorius. Nepaisant to, pabendravęs su aktoriumi Garry‘iu Oldmanu, pelniusiu Oskarą už stulbinančią transformaciją į Winston‘ą Churchill‘į filme „Tamsiausia valanda“, Ch. Bale‘as nusprendė ateityje naudotis grimo ir kostiumų meistrų pagalba. „Kuomet paklausiau Garry kiek kilogramų jis priaugo šiam vaidmeniui, jis ramiausiai atsakė – nei vieno! Pasijutau idiotu supratęs, jog turiu keisti savo nusistatymą ir ruošiantis vaidmenims eiti ne iki galo – dėl savo paties sveikatos“, – pasiryžimą komentavo aktorius.

Tai – ne pirma Ch. Bale‘o transformacija dėl įkūnijamo personažo. 2004-aisiais, ruošiantis vaidmeniui dramoje „Mašinistas“, vyro svoris tebuvo 55 kilogramai, o po metų, filme „Betmenas: pradžia“ – 85 kilogramai. Vaidmuo dramoje „Kovotojas“ dar sykį pareikalavo numesti svorio – vos 66 kilogramus svėręs aktorius už šį vaidmenį pelnė Oskaro apdovanojimą. Po trejų metų pasirodžius filmui „Amerikietiška afera“, Ch. Bale‘o svoris vėl ūgtelėjo ir čia siekė net 92 kilogramus.

Alinančio Ch. Bale‘o darbo pareikalavusi „Valdžia“ nušviečia įtakingiausio viceprezidento JAV istorijoje, Dicko Cheney (akt. Christian Bale) istoriją. Pasaulį valdant pažintims ir pinigams, vienas žmogus savo rankose gali sutelkti beribę valdžią. Gebėjimas įtikinti, aštrus protas ir galimybė naudotis įslaptinta informacija leido jam tapti galingu Baltųjų rūmų lėlininku, šešėlyje perrašančiu pasaulio istoriją… Padirbėjęs George‘o Busho vyresniojo, Richardo Nixono ir Geraldo Fordo administracijoje, 2001-aisiais valdžios ištroškęs politikas ėmėsi darbo kaip George‘o Busho jaunesniojo dešinioji ranka, valdanti prezidentą. Pertvarkęs politinę JAV sistemą, aktyviai pasisakęs už karą Irake, Dickas Cheney netruko tapti įtakingiausia, daugiausiai valdžios savo rankose sutelkusia ir gyventojų labiausiai nekenčiama politine persona JAV istorijoje.

Drąsus, akiplėšiškas, juodojo humoro elementais prisodrintas filmas nušviečia viceprezidento kilimą ir nuopuolį, istorijai pasitelkdamas garsiausius šiandienos aktorius – Christianą Bale‘ą, Steve‘ą Carellą, Amy Adams ir Samą Rockwellą. „Valdžia“ pelnė 8 nominacijas Oskarui, 6 – Auksiniam gaubliui, o „The Hollywood Reporter“ juostą vadina geriausiu metų filmu. Kino kritikų teigimu, vardan vaidmens 20 kilogramų priaugusiam ir stulbinamai Dicko Cheney kalbėseną bei manieras atkartojančiam aktoriui Christianui Bale‘ui prognozuojamas antrasis jo karjeros Oskaras.

Valdžios dalybos, akiplėšiškos politikų linksmybės Baltuosiuose rūmuose ir slapti sandėriai, neturėję išlįsti viešumon, skandalingoje biografinėje komedijoje „Valdžia“ jau nuo vasario 8 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles