Jūsų dėmesiui įdomiausias metų filmas! Tai daugiau nei animacinė istorija vaikams, tai – šedevras iš aukščiausio lygio profesionalų! Tokių išraiškingų robotų dar niekas nebuvo sukūręs. Jie ant tiek gyvi, jog rodosi tai ne kibernetiniai organizmai, o realūs žmones su širdimi ir jausmais. Vien Wall-e veido (jei dvi akis galima taip pavadinti) mimikos ir judesio išraiškos, pasako daugiau nei žmogaus plati šypsena ar suraukta kakta. Tai filmas, kuris jus privers kvatoti, užjausti ir keliauti per visą kosmosą, kartu su robotais, į didingiausią šio amžiaus kelionę.
Wall-e (paraidžiui reikštų: Žemės tipo Atliekų Rūšiuotojas ir Šiukšlių Krovėjas) leidžia dienas žemėje rinkdamas daiktus, kuriuos galėtų panaudoti ateity. Ko nepanaudos – supresuoja ir stato iš jų didelius kalnus, panašius į aukštus dangoraižius. Žemė tapo nebegyvenama dėl žmonių nesaikingo daiktų vartojimo, tad visi žmonės patraukė i kosmosą, o gimtojoje planetoje paliko tik robotus, kad šie sutvarkytų visą ta netvarką, kurią jie padarė perganėtinai trumpą laiką. Taip Wall-e žemę tvarko apie 800 metų, turi jaukų namuką ir draugą tarakoną. Eina diena iš dienos kol netikėtai į žemę nusileidžia didelis kosminis laivas, kuris išlaipina nuostabaus grožio, moderniausių technologijų robotą (merginą) – Eve. Ši atskraidinama su misija apžiūrėti žemę, bei nustatyti ar būtų galima joje apsigyventi.Tuomet susipina Wall-e ir Evos likimas. Mažas, smalsus ir jau ganėtinai susidėvėjęs robotukas, niekada gyvenime nieko panašaus nematęs, labai ja susidomi ir visaip bando susidraugauti. ..ir pajunta kažką keisto, mažą kibirkštėlę ties ta vieta, kur turėtų būti širdis. Nusiveda jis ją pas save į namus, o ši jo seniems daiktams suteikia prasme ir panaudojimo reikšmę apie kurią nuoširdusis robotas nė nenumanė. Wall-e apžavėtas ne tik jos grožio, bet ir protingumo, parodo nuostabiausią rastą daiktą – gyvą augalą. Tada ir prasideda didžioji kosmoso epopėja, kuri net kosminiu žingsniu lenkia nuostabiuosius Žvaigždžių karus ar panašios tematikos filmus. Meilė kosmose dar niekada nebuvo tokia jaudinanti ir taip spalvingai lydima tauraus tikslo – išgelbėti žaliąją planetą.
Studija „Pixar“ visada demonstruoja aukščiausią animacinių technologijų panaudojimą, tad nenuostabu, kad ir šį kartą jie apstulbina savo novatoriškumu ir dideliu žingsniu į priekį. Praeitais metais jie pasaulį supažindino su nepaprastu peliuku Remiu, kuris visai pelnytai pasiėmė Oskaro statulėlę. Šiais metais dar įdomesnis personažas! Drąsiai teigiu, kad ten dirba tik genijai, nebijantys naujovių ir turinys neišsemiamą fantaziją. Ir su kiekvienu filmu jų fantazija viršija visų lūkesčius.
Prie šios fantazijos vairo stovi nuostabus režisierius Andrew Stanton‘as, mums jau kartą parodęs, kad ir žuvys turi jausmus, gali šnekėti ir būti įdomios animaciniame filme ,,Žuviukas Nemo“. Didžiausias šio režisieriaus nuopelnas, kad animacinis filmas ,,Wall-e“ neturi daug dialogų, o pasako kur kas daugiau už tuos, kuriuose pokalbiai nenutrūksta visas 90 minučių ar daugiau. Smagu, kad režisierius supažindina jaunus žmones su dabarties ir ateities aktualia problema, kurią taisys būtent jie ar jų vaikai.
Bet be vieno žmogaus šitas filmas tikrai nebūtu toks gyvas ir smagus ausims. Tai gerbiamas Holivude garso dievas – Benas Burtas. Juk tik jo dėka mes žinome kaip skamba šviesos kardas ar lazerio patrankos šūvis nuostabiuosiuose Žvaigždžių karuose. Žmogus paskyręs visą savo gyvenimą, jog išgautų garsą iš bet ko, kas guli po ranka ir panaudotų būtent ten, kur to labiausiai reikia. Kaip pavyzdžiui Wall-e judėjimas pirmyn ar atgal – tai armijos radijo generatoriaus skleidžiamas garsas. Filme viskas įgauna naujas spalvas ir susijungia i moderniausią nuotykių efektą.
Pasiruoškit jausmingiausiam meiles šuoliui į kosmosą.