Tai reiškia karą

This Means War

Tai reiškia karą

This Means War

Kitoks meilės trikampis“

 “Terminatorius: Išsigelbėjimas” bei “Čarlio angelų” režisierius McG pristato naują savo darbą – visai įdomią meilės trikampio interpretaciją, kupiną veiksmo, beprotiškų gaudynių bei šmaikščių dialogų.

Specialiųjų tarnybų asai, agentai Takas bei Fosteris, yra neišskiriami bičiuliai tiek kovos lauke prieš blogus vyrukus, tiek asmeniniame gyvenime. Daug laiko praleisdami kartu, jie vieną dieną nusprendžia parodyti vienas kitam savo antrąsias puses, tačiau iškyla viena nedidelė problema – pasirodo, vyrukai susitikinėja su ta pačia mergina. Toji moteris, vardu Loren, yra visiškai pasimetusi, nes kiekvienas iš jų suteikia jai laimės, kiekvienas papildo ją kitaip. Dilema po truputį pradeda virsti tikru karu dėl merginos dėmesio, nes nei vienas, nei kitas nenori pasitraukti iš kovos dėl gražuolės širdies. Abudu iš vaikinų turi nemažai kozirių bei žino daug gudrybių, o dar ir specialiųjų agentų sugebėjimai prideda jiems pasitikėjimo savimi. Karas virsta komedija tikrąja to žodžio prasme, kurios pabaigoje vienas iš vaikinų gali tikėtis Loren rankos.

Filmo scenarijus yra ganėtinai banalus, tačiau jo pateikimas gan originaliai žiūrisi. Šmaikštūs juokeliai, kurie papildo gan žaismingą atmosferą, priduoda savito žavesio, o stulbinančios veiksmo scenos neduoda atsikvėpti nė minutei. Azartiško  siužeto dėka žiūrovas turi galimybę sirgti už jam patikusį kandidatą į Loren širdį. Kvapą gniaužančios gaudynių scenos bei dinamiškai pateikti sprogimai, kaskadiniai triukai padaro šį filmą kitokį nei dauguma istorijų apie meilės trikampius. Puikus operatoriaus darbas leis mėgautis kiekviena veiksmo scenų akimirka.

Aktorių trio yra ganėtinai įspūdingas, todėl šis filmas įgauna dar didesnio žavesio. Talentingas, žavus bei charizmatiškas Tomas Hardis, kuris įsitvirtina Holivude kaip A klasės aktorius, suvaidino be priekaištų. Jo personažas filmo eigoje yra mažiausiai atskleistas, tačiau tai nesumenkina jo vertės. Brutalus bet kartu ir karštas, aistringas vaikinas. “Žvaigždžių kelio” žvaigždė Chrisas Pines sukuria visiškai skirtingą personažą nei Tomas Hardis. Tai gan švelnus, romantiškas žmogus. Reese Whiterspoon, suvaidinusi Loren, neišsiskiria visiškai, primena tik šiek tiek kitą jos suvadintą personažą Eli Vuds iš filmo “Užsispyrusi blondinė”. Tuštutė ir neįdomi mergina, dėl kurios kažkokiu būdu galvą pameta du vyrukai.

“Tai reiškia karą” – tai puikus pavyzdys, kaip galima suderinti humorą, romantiką bei veiksmą viename filme. McG dėka gavosi dinamiškai susukta juosta, kuri neleis nuobodžiauti nė akimirkai.

5.7
Recenzijos autoriaus įvertinimas:
Scenarijus
4.0
Režisūra
4.0
Kinematografija
6.0
Garso takelis
7.0
Techninė pusė
6.0
Aktoriai
7.0
* - Techninėje pusėje vertiname: specialiuosius efektus, montažą, dekoracijas, garso montažą, 3D.

Komentarai

  1. mipoberg / 2012 gegužės 16

    Jei jau toks puikus tas filmas, tai kodel tik 6 is 10? Gal uz tai, kad banalus scenarijus, nors ir idomia meiles interpretacija

  2. viesiaxxx / 2012 gegužės 16

    Tokių filmų yra labai daug, o ir scenarijus banalus ganėtinai, todėl tik aktorių vaidyba bei veiksmas gelbėja visas spragas. Vienkartinis darbas skirtas tik pramogai.