Piratai atsiprašo Quentino Tarantino už jo naujojo filmo vagystę

Piratai atsiprašo Quentino Tarantino už jo naujojo filmo vagystę

Ironiška, tačiau piratų bendruomenė, atsakinga už praėjusiais metais įvykusį vieną didžiausių kino istorijoje filmų nutekinimą, ryžosi prisipažinti, kad jie… atsiprašo! Jau seniau dėl savo incidento prisipažinusi programišių grupuotė Hive-CM8 ne tik nutekino tokius filmus, kaip šią savaitę Lietuvoje startuosiantis „Grėsmingasis aštuonetas“ (angl. „The Hateful Eight“) ar sausio 29-osios premjerinė juosta su Leonardo DiCaprio „Hju Glaso legenda“ (angl. „The Revenant“), tačiau jau spėjo pasidalinti ir kitomis ganėtinai geros kokybės juostomis. Į šį sąrašą jau spėjo patekti ir „007 Spectre“ (angl. „Spectre“), „Steve Jobs“ (angl. „Steve Jobs“) bei naujausia Steveno Spielbergo juosta „Šnipų tiltas“ (angl. „The Bridge of Spies“).

Kiek anksčiau grupuotė prisipažino savo akimis net negalėjusi patikėti tokiu didžiuliu grobiu, kai priešais juos atsidūrė net 40-ies filmų sąrašas. Šiuo metu Hive-CM8 jau kiek švelnina toną sakydami, kad jokie hakeriai tų filmų nevogė: „Savasias kopijas mes nusipirkome iš vieno vyruko gatvėje. Nebuvo jokių papildomų aprašymų, o jų ir nereikėjo“.

Ir visgi, Hive-CM8 nurimus platinti naujausių filmų nelegalias kopijas internete pasklido įvairiausi gandai, kodėl grupuotė netęsi savų pažadų. Vieni realistiškiausių jų buvo tie, kad atsirado žmogus įskundęs vieną grupuotės narį, o tai tiesiog privertė „piratus“ gerokai supanikuoti ir daugiau neplatinti jokių premjerinių filmų. Kaip netrukus paaiškėjo, visgi tikroji priežastis buvo ta, jog grupuotė nutekino dar dvi naujas juostas „Anomaliza“ (angl. „Anomalisa“) ir „Didžioji skola“ (angl. „The Big Short“).

Prieš keletą dienų laužyta anglų kalba grupuotė visgi ryžosi pakomentuoti savo plačiai pagarsėjusią vagystę: „Mes tikrai nenorėjome komentuoti to, kas įvyko, tačiau šiuo metu galvojame, kad visgi laikas tam atėjo“, – pranešė Hive-CM8. Grupuotė prisipažino, juostas išplatinusi tik vardan tų žmonių, kurie neišgali nuvykti į kino teatrus, tačiau kartu skatina ir apsilankyti juose, kas tokią galimybę turi. „Programišiai“ taip pat prašo nepagailėti savų pinigų kino studijoms bei režisieriams, kad šie galėtų atpirkti juostų išlaidas.

Toliau skambiajame pareiškime atėjo eilė „Grėsmingajam aštuonetui“: „Mes tikrai atsiprašome už tai, kad daugeliui žmonių sukėlėme tiek nepatogumų dar prieš juostai startuojant kino teatruose. Mes tikrai nenorėjome niekam pakenkti ir, be abejo, nesitikėjome, kad tai taip staigiai išpopuliarės. Šis vesternas yra nuostabi, jaudinanti ir įtraukianti juosta, kurią lydėjo nuostabus režisavimas, puikus aktorių kolektyvas, pasakiškas scenarijus, gražūs peizažai ir tiesiog šiurpą keliantis garso takelis. Visi šie punktai „Grėsmingąjį aštuonetą“ padaro nepamirštamu ir vienu geriausių Quentin Tarantino filmu“

Be abejo, grupuotė užsiminė ir apie juostą „Didžioji skola“. „Mes pasimokėme iš savų klaidų ir šį filmą į internetą nutekinsime tik prabėgus savaitei po premjeros“, – teigia Hive-CM8. „Tegu pirmiau studijai atsiperka ši juosta, o tada jau žiūrėsime“. Savo pareiškimo pabaigoje grupuotė paminėjo, kad šie iki juostų premjerų daugiau nenutekins nė vienos juostos tikėdamiesi taip sumažinti žalą tiek žiūrovams, tiek kino studijoms.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles