Naujoje „Ašmenų“ dalyje gali pasirodyti Bleido dukra

Naujoje „Ašmenų“ dalyje gali pasirodyti Bleido dukra

Jei šiek tiek grįžtume į praeitį – į tuos laikus, kai „Marvel“ dar nebuvo tokia galinga, kokia yra dabar, – kaip vieną geriausių pavyzdžių, kalbant apie komiksų ekranizacijas, būtų galima įvardyti 1998 m. fantastinį filmą „Ašmenys“ (angl. „Blade“). Ekranizacijos teisės iki šiol priklauso kino studijai „Marvel“, todėl labai tikėtina, kad studija kurs naują šios serijos filmą, tačiau kai kurių šaltinių teigimu, pagrindinis personažas gali pasikeisti – gali būti, kad naujoje dalyje išvysime ne Bleidą (angl. Blade), o jo dukterį Falon Grei (Fallon Grey).

Kol kas visa tai sklando neoficialių gandų lygyje. Tačiau apie vampyrų medžiotojo Bledio atžalą pasakojančio komikso ekranizacijos, kurią buvo planuota pristatyti spalį, premjera nukelta. Tikrosios to priežastys nežinomos, tačiau manoma, kad studija tiek pagrindinį personažą, tiek naujo filmo pavadinimą vertina kaip labai svarbius, todėl greičiausiai prie to dar norima šiek tiek padirbėti.

Be abejo, tą galėjo lemti ir vidiniai ginčai, tačiau liepos mėnesį aktorius Wesley‘is Snipesas pasakojo apie susitikimą su „Marvel“ atstovais dėl naujo „Ašmenų“ serijos filmo, ir jei gandai apie tai, kad naujojoje juostoje dėmesys bus koncetruojamas į Falon, jos tėvelis Erikas Bleidas Bruksas (Eric Blade Brooks) galėtų pasirodyti kaip nukreipiantis vedlys. Timo Seeley‘io ir Kogano Faerberio komikse aprašomos Falon išgyvenimai primena Bafi vampyrų žudikės (angl. „Buffy the Vampyre Slayer“) patirtį – populiari vidurinės mokyklos moksleivė sužino tikrąją priežastį, kodėl ji visada jautėsi kitokia, nei jos bendraamžiai, tačiau tam, kad atskleistų visą tiesą ir savo vampyrų žudikės prigimtį, jai prireiks tėvo pagalbos. Šis vaidmuo galėtų tapti ne tik puikia galimybe kuriai nors aktorei, tačiau tai taip pat būtų naujas moteriškas pagrindinis personažas, kurio taip reikia „Marvel“ kino pasauliui.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles