Išleistas pirmas mokslinės fantastikos filmo „Džonatanas“ anonsas

Aktorius Anselis Elgortas yra mūsų šių dienų kino „širdukas“, kurį mėgsta tiek merginos, tiek vaikinai, o ypač po įsimintino aktoriaus sužibėjimo Edgaro Wrighto juostoje „Vaikis ant ratų“ (angl. „Baby Driver“). Dabar A. Elgortas vėl grįžta į ekranus pradžiuginti gerbėjų, šįkart labai keistoje mokslinės fantastikos dramoje „Džonatanas“ (angl. „Jonathan“). Savaitgalį buvo išleistas pirmasis šio filmo anonsas bei plakatas, kurie ganėtinai stipriai intriguoja.

Filmas „Džonatanas“ kino teatruose pasirodys jau lapkričio 16 d. „Well Go USA Entertainment“ platintojas žino, kad artėjant šventiniam laikotarpiui, kai kuriems tiesiog labai sunku ištrūkti į kino teatrus. Tad visi tie, kuriems įdomios istorijos apie asmenybių susidvejinimą ir tie, kuriems tiesiog patinka A. Elgortas, galės patogiai įsitaisyti savo namuose ir šį filmą žiūrėti niekieno neblaškomi. Filmo „Džonatanas“ režisavo Billas Oliveris, o scenarijaus autoriai kartu su juo yra Peteris Nickowitzas ir Gregory‘is Davisas. Kartu su aktoriumi A. Elgortu ekranuose išvysime Suki Waterhouse, kuri Holivude spėjo pakilti jau gana aukštai. Šią aktorę galima išvysti trileryje „Assassination Nation“  (liet. „Žudikų tauta“) ir ji atliko vaidmenį juostoje „Insurgentė“ (angl. „Insurgent“). Taip pat filme „Džonatanas“ išvysime Patricią Clarkson, laimėjusią „Emmy“ apdovanojimą už vaidmenį „HBO“ seriale „Šešios pėdos po žeme“ (angl. „Six Feet Under“).

Dramoje „Džonatanas“, aktorius A. Elgortas vaidins du brolius, gyvenančius labai skirtingus gyvenimus tame pačiame kūne. Anksčiau neblogai sugyvenę besikeisdami gyvenimą „pamainomis“ vienas su kitu, dabar jų gyvenimo pusiausvyra sugriūna, kuomet abu tampa emociškai susiję su ta pačia moterimi, kurią ir vaidina S. Waterhouse.

Šis filmas 2018 m. rodytas tarptautinio Tribekos kino festivalio programoje, o filmo trukmė labai standartinė, tad visa istorija žiūrovui turėtų „susivirškinti“ per valandą 40 minučių. Juostoje Džonatanas biurą kiekvieną dieną palieka apie vidurdienį ir kai tik jis grįžta namo, eina miegoti. Kiekvieną rytą jam nubudus, jis jau randa jam paruoštus  pusryčius kartu su vaizdo įrašu, kuriame jam papasakojama apie kitą jo dienos dalį. Ir toji diena tampa visų bėdų pradžia, kadangi tądien atsiranda viena mergina vardu Elena.

Aktoriai A. Elgortas ir S. Waterhouse nebuvo visai nepažįstami, kai prisijungė prie šios juostos. Jie kartu jau yra filmavęsi anksčiau. Pirmą kartą kartu juo pasirodė 2015 m. fantastiniame filme „Insurgentė“. Šiais metais aktoriai kartu suvaidino visai neseniai pasirodžiusiame filme „Milijardierių klubas“ (angl. „Billionaire Boys Club“), kuris tapo tikra bilietų kasų bomba ir daugiausiai dėl skandalų, besisukančių aplink aktorių Keviną Spacey. Šis kartu su A. Elgortu vaidino ir filme „Vaikis ant ratų“. Tačiau po to, kai K. Spacey buvo apkaltintas seksualiniu priekabiavimu prieš keletą vyrų, buvo pakeista filmo „Milijardierių klubas“ išleidimo data, kas tikriausiai buvo geras sprendimas, kadangi kai kuriuose kino teatruose, kurie rodė šį filmą, nepasirodė nė vienas žiūrovas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles