Tom Cruise mokosi skraidyti Antrojo pasaulinio karo lėktuvu, pravarde „Našlių gamintojas“

Aktorius Tom Cruise mokosi skraidyti Antrojo pasaulinio karo laikų kariniu lėktuvu, pravarde „Našlių gamintojas“, dėl kaskadinių triukų kitame „Neįmanoma misija“ (angl. „Mission: Impossible“) filme.

59-erių metų aktorius, neseniai baigęs filmuoti nuotykių ir veiksmo trilerį „Neįmanoma misija 7“ (angl. „Mission: Impossible 7“), kaip praneša kino studija „Paramount Pictures“, neatostogauja ir mokosi skristi 1943-aisiais metais sukurtu Boeing Stearman Model 75 lėktuvu, kad sukurtų pagrindinę kaskadinių triukų sceną filme „Misija neįmanoma 8“.

Akivaizdu, kad tai aukštos kvalifikacijos reikalaujanti užduotis, tačiau, kaip įprasta aktoriui, Tom Cruise neplanuoja samdyti kaskadininko.

Nors dėl COVID-19 pandemijos filmo „Neįmanoma misija 7“ premjera buvo dar ir dar kartą atidėta (šiuo metu nurodoma 2022-ųjų metų rugsėjo 30 diena), tačiau T. Cruise nedavė sau pertraukos, kad sekančiame franšizės filme žiūrovai išvystų žandikaulius atveriančias ir ypač pavojingas scenas su 80-ties metų senumo lėktuvu.

Aktorius Tom Cruise buvo pastebėtas pastarajame lėktuve besitreniruodamas Kembridžo Daksfordo aerodrome. T. Cruise dažnai atlieka visus savo triukus – ankstesniame franšizės filme jam teko užlipti į aukščiausią pasaulyje pastatą, Dubajaus „Burj Khalifa“ dangoraižį.

Tom Cruise neseniai išsiskyrė su savo kolege Hayley Atwell. Baigiant filmuoti filmą „Neįmanoma misija 7“ aktoriai nusprendė būti vėl tik draugais. Aktorės H. Atwell teigimu, jie vis tiek džiaugiasi galėdami dirbti kartu.

Kiek ankščiau nei filme „Neįmanoma misija 7“, aktorius Tom Cruise kitų metų gegužės 27 dieną pasirodys didžiuosiuose kino ekranuose kultinio filmo „Asai“ (angl. „Top Gun“) tęsinyje „Asas Maverikas“ (angl. „Top Gun: Maverick“). Būsimoje veiksmo dramoje „Asas Maverikas“ pagrindinį vaidmenį atliekančio aktoriaus Tom Cruise personažas bus priverstas sugrįžti į tarnybą po 30 metų pertraukos ir taip pat skraidyti.

„Top Gun“ mokykloje, kurią pats kadaise baigė, Maverikas instruktuos būsimus pilotus. Vienu iš jo mokinių pasirodys esąs Bredlis Bredšou (akt. Miles Teller) – tragiškai žuvusio Niko Bredšou sūnus, svajojantis skraidyti taip, kaip tai darė tikra legenda tapęs jo tėvas. Aktyvus jaunuolis nuolatos Maverikui primins prieš tris dešimtmečius įvykusią tragediją, kurią šis būtų linkęs pamiršti.

Taip pat tituluojamas laukiamiausia 2021-ųjų premjera, filmas „Asas Maverikas“ žada įspūdingas oro kovas, pavojingus manevrus, be žado paliekančius specialiuosius efektus ir fantastišką aktorių komandą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles