Lankomiausia savaitgalį – komedija „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“

Šalies kino teatruose startavusi nauja lietuviška komedija „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ tapo populiariausiu praėjusio savaitgalio filmu. Žiūrovų lankomumu komedija aplenkė visus kino teatre rodytus Holivudo ir lietuviškus filmus.

Oficiali Lietuvos kino centro ataskaita skelbia, kad iš viso nuotykių komediją „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ premjerinį savaitgalį, vasario 6-8 dienomis, pamatė 25676 žiūrovai. Filmas surinko apie 124,3 tūkst. eurų (apie 429 tūkst. litų) pajamų. Tai vienas geriausiai startavusių lietuviškų filmų pastaruoju laikotarpiu. Pirmojo savaitgalio žiūrovų skaičiumi jis aplenkė kitą sėkmingą lietuvišką komediją „Valentinas už 2rų“, kuri surinko 21 450 žiūrovų pirmą savaitgalį. Žiūrovų skaičiumi per pirmą savaitgalį „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ aplenkė ir Holivudo hitą „Hobitas. Penkių armijų mūšis“, startavusį su 22258 žiūrovais pirmą savaitgalį.

„Džiaugiamės, kad žmonėms reikia tokio filmo – nuoširdaus, linksmo, be keiksmažodžių. Mūsų siekis buvo, kad po šio filmo žmonės išeitų su gera nuotaika. Girdėjom atsiliepimų, kad su žiūrovais būtent tai ir vyksta. Tai mums, filmo kūrėjams, yra smagiausia“, – komentuoja filmo prodiuseris ir režisierius Ričardas Marcinkus, filmą kūręs drauge su režisieriumi Simonu Aškelavičiumi.

Filmas „Traukinio apiplėšimas,kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ pasakoja apie du draugus iš Anykščių (vaidina Giedrius Savickas ir Marius Repšys). Vaikinų dienos slenka ramiai, kol staiga jie įsivelia į painią istoriją. Mafijos vadeivos klasta, viliojantys pinigai ir meilė vietinei gražuolei išbando Sauliaus ir Pauliaus draugystę ir sujudina gyvenimus iš pagrindų. Tai istorija, kuri žiūrovus skatina pamąstyti apie gyvenimo pokyčius, draugystės vertę, o jei ne – bent jau smagiai pasijuokti.

Filme taip pat vaidina Leonardas Pobedonoscevas,Ramūnas Cicėnas, Rimantė Valiukaitė, Evaldas Jaras, Rolandas Dovydaitis, Bernadeta Lukošiūtė, Eglė Gabrėnaitė, Arvydas Dapšys,Šorena Džaniašvili, Balys Latėnas, Rita Žliobaitė bei kiti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles