Jaunimo itin mėgtas serialas „Galingieji reindžeriai“ persikels į kino teatrus

Jau kovo 31 dieną kino teatruose pasirodys „Galingieji reindžeriai“ – naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupina juosta. 1993 metais pradėtas rodyti jaunimui skirtas serialas taip išpopuliarėjo, kad režisierius Deane’as Israelite’as buvo tikras: šie spalvingi superherojai turi atgimti kino teatrų ekranuose. 2017-aisiais tai tapo realybe – jau netrukus populiarieji Kimberli, Trini, Džeisonas, Bilis ir Zakas debiutuos didžiuosiuose ekranuose.

„Aš pats buvau didžiulis „Galingųjų reindžerių“ gerbėjas, esu jų kartos atstovas. Pamenu, gulėdavau lovoje, o sienos buvo iškabinėtos jų plakatais. Svajojau ir pats tapti reindžeriu,  todėl natūralu, kad ilgą laiką norėjau sukurti šiuolaikišką, veiksmo bei specialiųjų efektų kupiną filmą apie šiuos superherojus“, – sako D. Israelite’as.

Minėtieji Kimberli, Trini, Džeisonas, Bilis ir Zakas – penki paprasti vieno miestelio paaugliai, net nepažįstantys vienas kito. Tačiau vieną dieną keisti atsitiktinumai juos suveda – visi penki vienu metu atsiduria paslaptingame apleistos šachtos tunelyje, kur vyksta protu nesuvokiami dalykai.

Kad ir kaip atrodytų neįmanoma patikėti, penki jaunuoliai netrukus pastebi įgiję supergalių: antžmogišką jėgą, greitį, minties aštrumą. Taip gimsta legendinis penketukas – „Galingieji reidžeriai“.

Raudonasis reindžeris – Džeisonas, Juodasis reindžeris – Zakas, Geltonoji reindžerė – Trini, Mėlynasis reinžeris Bilis ir Rausvoji reinžerė – Kimberli. Tačiau ši transformacija – tik nuotykių pradžia, nes kartu pabunda ir 65 milijonus metų snaudę blogio jėgos, kurių galutinis tikslas- žmonijos sunaikinimas. Vienintelis šansas išgelbėti mūsų civilizaciją – šiems naujiesiems superherojams susivienyti ir kartu stoti į lemiamą kovą.

„Mano brolis 12 metų už mane jaunesnis ir jis buvo tiesiog apsėstas „Galingųjų reindžerių“ fenomeno. Taip pat neabejoju, jog filmas patiks mano dviems sūnums, jau parodžiau jiems nuotraukas iš filmavimų ir jie nekantrauja pamatyti juostą kino teatre. Prisipažinsiu, nekantrauju ir aš, nes mano berniukai – geriausi kino kritikai visame pasaulyje“, – juokiasi blogiukę Ritą Repulsą suvaidinusi Holivudo žvaigždė Elizabeth Banks.

Naujieji ir dar įspūdingesni “Galingieji reindžeriai” į Lietuvos kino teatrus atkeliauja jau kovo 31 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles