Fantastinės veiksmo komedijos „Pikseliai“ anonsas apie Žemę užpuolusius vaizdo žaidimų herojus tapo rekordiniu

Praėjusią savaitę „Sony Pictures Entertainment“ pristatė šią vasarą kino teatrus pasieksiančio filmo „Pikseliai“ (angl. „Pixels“) anonsą, kuris sulaukė rekordinio peržiūrų skaičiaus jau per pirmąją dieną ir tapo sėkmingiausiai debiutavusiu anonsu per visą kompanijos istoriją.

Su nekantrumu viso pasaulio žiūrovų laukiamos fantastinės veiksmo komedijos „Pikseliai“ anonsas per pirmąją parą surinko įspūdingą skaičių – net 34,3 milijonus peržiūrų. Šis debiutas gerokai pranoko kūrėjų lūkesčius ir nukarūnavo anksčiau sėkmingiausiu laikytą filmo „Nepaprastas žmogus-voras 2“ anonsą. Šis premjeros dieną buvo surinkęs kur kas mažiau – 22 milijonus peržiūrų.

Vaidmenys naujajame filme „Pikseliai“ teko Adamui Sandleriui, įkūnijusiam vaizdo žaidimų čempioną, Kevinui Jamesui, tapusiam JAV prezidentu, Joshui Gadui, kurio herojus – sąmokslo teorijų genijus. Taip pat žiūrovai išvys iš „Sostų karų“ puikiai pažįstamus Peterį Dinklage‘ą ir Seaną Beaną bei populiarias aktores Michelle Monaghan ir Ashley Benson. Juostos autoriai tikisi, kad šmaikščios juostos sėkmės garantu taps unikali istorija, kurią įkvėpė trumpasis Patricko Jeano 2010-ųjų animacinis filmas.

Fantastinės veiksmo komedijos „Pikseliai“ pasakojimas prasideda, kai 1982-aisiais JAV Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracijos (NASA) išsiunčia žinutę, vildamasi užmegzti kontaktą su nežemiškos kilmės civilizacijomis. Į galaktikos tolius pasiųstoje kapsulėje –Žemės gyvenimo bei žmonių kultūros vaizdai ir vaizdo įrašai. Nelaimei, ateiviai neteisingai interpretuoja pridėtas vaizdo žaidimų ištraukas, kurias jie suvokia kaip kvietimą į karą. Puolimą surengusios ateivių pajėgos atakai panaudoja žaidimus kaip mūšio modelius, kurių centre – legendinis geltonasis „Pac-Man“.

Po pirmojo išpuolio JAV prezidentas į pagalbą pasikviečia klasikinių vaizdo žaidimų žinovų komandą, tačiau ar ji sugebės pergudrauti pasaulį į pikselius skaidančius ateivių ginklus?

Puikūs aktoriai, daugybė šmaikščių pokštų ir klasikiniai vaizdo žaidimai fantastinėje veiksmo ir nuotykių komedijoje „Pikseliai“ Lietuvą pasieks liepos 24 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles