Australų muzikos genijus Nick‘as Cave‘as – didžiuosiuose „Forum Cinemas“ ekranuose

Australų muzikos genijus Nick‘as Cave‘as – didžiuosiuose „Forum Cinemas“ ekranuose

Šių metų rugsėjo 8 dieną (ketvirtadienį) Nick‘o Cave‘o gerbėjų laukia neeilinė šventė. Daugiau nei 650-yje kino teatrų visame pasaulyje tik vieną seansą bus rodomas naujas režisieriaus Andrew Dominik‘o („Killing them Softly“, „The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford“) filmas „One More Time with Feeling“. Jame skambės dainos iš kitą dieną (rugsėjo 9-ąją) išleidžiamo „Nick Cave & The Bad Seeds“ studijinio albumo „Skeleton Tree“. Tai – pirmasis atvejis istorijoje, kuomet naujas muzikos albumas pristatomas kino teatruose.

Pirminė filmo idėja buvo tiesiog nufilmuoti naujojo albumo dainas atliekančią grupę. Tačiau prie projekto prisijungus režisieriui A. Dominik‘ui, filmas pavirto jaudinančiu pasakojimu apie albumo sukūrimo istoriją, kuriame netrūksta tiek džiaugsmingų atradimų, tiek tragizmo ir skausmo; o muzika persipina su asmeniniais grupės narių interviu, jaudinančiais prisipažinimais ir spontaniškais pamąstymais įvairiomis gyvenimo temomis.

Rugsėjo 9 d. išleidžiamas „Skeleton Tree“ yra jau šešioliktas daugiau nei 30 metų koncertuojančios grupės „Nick Cave & The Bad Seeds“ studijinis albumas. Jis buvo įrašinėjamas Anglijoje bei Prancūzijoje ir yra pirmasis po 2013 m. išleisto itin sėkmingo grupės albumo „Push the Sky Away“.

Pats N. Cave‘as muzikinę karjerą pradėjo 1978 m., būdamas 21-erių. Su muzika nesiskiriantis beveik 40 metų, N. Cave‘as ja toli gražu neapsiriboja. Australų meno genijus vaidina kine ir teatre, laisvalaikiu tapo, taip pat yra parašęs sėkmingą, į daugiau nei dešimt kalbų (tarp jų – ir lietuvių) išverstą romaną „Asilė, pamačiusi angelą“.

Nepraleiskite unikalios progos pirmieji pasaulyje išgirsti naująjį „Nick Cave & The Bad Seeds“ albumą jo išleidimo išvakarėse. Unikalus muzikinis filmas „One More Time with Feeling“ bus rodomas dviem formatais – 2D ir 3D, tad pasirinkite sau tinkamiausią magišką kino seansą su N. Cave‘o muzika. Vienintelis seansas – rugsėjo 8 dieną Vilniaus kino teatre „Vingis“, taip pat „Forum Cinemas“ Kaune ir Klaipėdoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles