Amy Adams antrus metus iš eilės apdovanota „Auksiniu gaubliu“

Amy Adams antrus metus iš eilės apdovanota „Auksiniu gaubliu“

Vakar įvykusioje „Auksinių gaublių“ įteikimo ceremonijoje už geriausią moters vaidmenį miuziklo arba komedijos kategorijoje apdovanota aktorė Amy Adams. „Auksiniu gaubliu“ įvertintas jos vaidmuo naujame Timo Burtono filme „Didelės akys“ („Big Eyes“). Dėl prestižinio apdovanojimo A. Adams varžėsi su tokiomis įžymybėmis, kaip Julianne Moore, Emily Blunt ir Helen Mirren.

Biografinėje dramoje „Didelės akys“ A. Adams įkūnijo išskirtinio braižo tapytoją Margaret Keane, kurios biografija siejama su viena didžiausių aferų meno pasaulyje. Margaret ir žavaus dailininko Valterio (akt. Christoph Waltz) pažintis virsta jausmingu meilės romanu, o neužilgo ir santuoka. Ilgainiui ima aiškėti, kad Valteris tėra savanaudis apsišaukėlis, prisistatantis žmonos kuriamų paveikslų autoriumi. Margaret prireikia daug laiko, kad suprastų į kokias nedėkingas aplinkybes ji pateko, bet tikėjimas meile ir šeima vis dar palaiko jos ryžtą likti vyro šešėlyje. Už teisę į savo paveikslus tapytoja ima kovoti tada, kai apakintas šlovės Valteris tampa visiškai neprognozuojamas.

„Auksinį gaublį“ už geriausios aktorės vaidmenį A. Adams pelno jau antrus metus iš eilės. Pernai įvertinta jos vaidyba „Amerikietiškoje aferoje“, kur aktorė suvaidino suktą kiaunytę, savo magnetizuojančiu seksualumu apsvaiginusią ne vieną vyriškį. Visiškai kitokioje šviesoje A. Adams pasirodo filme „Didelėse akys“, Lietuvos kinuose juostą galėsime pasižiūrėti nuo vasario 6 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles