Aktorius Benedictas Wongas džiaugiasi prisijungęs prie būsimo „Marvel“ kino visatos etapo

Aktorius Benedictas Wongas sako esąs „labai sujaudintas“, kad buvo įtrauktas į būsimą „Marvel“ kino visatos filmą „Šang-Či ir dešimties žiedų legenda“ (angl. „Shang-Chi And The Legend Of The Ten Rings“). Kalbėdamas apie naująjį etapą, aktorius po vaidmenų filmuose „Daktaras Streindžas“ (angl. „Doctor Strange“), „Keršytojai. Begalybės karas“ (angl. „Avengers: Infinity War“) bei „Keršytojai. Pabaiga“ (angl. „Avengers: Endgame“), kalbėjo apie Vongo personažą, „Marvel“ superherojų serijoje pasirodysiantį jau ketvirtąjį kartą.

„Kai pradėjo Šang-Či kilmės istorijos filmavimą, buvau labai patenkintas, kad tai vyksta, bet ir šiek tiek nusiminęs, kad nesu to dalis,“ – sako aktorius. „Tada sulaukiau skambučio iš kino studijos „Marvel“. Ir iškart atsakiau: „Taip!“. Žinote, man buvo labai smagu susėsti prie vieno stalo su Azijos geriausiais, tai buvo nuostabu. Aš esu didelis visų šių menininkų gerbėjas. Tony Leungas yra mano dievaitis. Taigi tai buvo tikras netikėtumas, kurį man atnešė Vongo vaidmuo,“ – atvirauja B. Wongas.

Naujajame filme aktorius Simu Liu imasi tituluoto kung fu meistro Šang-Či vaidmens, kuris susiduria su savo praeitimi. Filmas „Šang-Či ir dešimties žiedų legenda“ bus pirmasis „Marvel“ kino visatos projektas, kurio centre dominuos Azijos superherojai. Neseniai kino studijos „Marvel“ vadovas Kevin Feige’as patvirtino, kad naujajame filme Vongo personažas susidurs su Bjaurastimi (angl. Abomination). „Kai kurie gerbėjai sakė, kad anonse atrodo, lyg personažas, panašus į daugelį metų nematytą Bjaurastį, kovoja su personažu, kuris atrodo kaip Vongas,“ – sakė K. Feige’as. „Smagu, kad personažas, kurio ekrane nematėme daugiau nei dešimtmetį, vėl pasirodys „Marvel“ kino visatoje. Ir smagu matyti, kaip gerbėjai iš tos mažos anonso akimirkos tai atpažįsta. Sutikite, labai smagu.“

Fantastiniame veiksmo ir nuotykių filme „Šang-Či ir dešimties žiedų legenda“, kurio premjera numatyta rugsėjo 3 d., pasirodys gausus būrys Azijos kino žvaigždžių, įskaitant Falą Chen, Meng’er Zhang, Michelle Yeoh bei kitus.

Aktorius B. Wongas taip pat neseniai pranešė apie sėkmingus „Marvel“ daktaro Streindžo istorijos tęsinio filmavimo darbus. „Labai kietas scenarijus,“ –  apie būsimąjį filmą „Daktaras Streindžas daugialypėje beprotybės visatoje“ (angl. „Doctor Strange In The Multiverse of Madness“) neišduodamas net menkiausios detalės kalbėjo B. Wongas. „Dabar, kai režisieriaus kėdėje Samas Raimi, man tai buvo tikrai nuostabi patirtis. Jis yra toks nuostabus režisierius ir mielas, mielas žmogus. Su juo tiesiog smagu dirbti.“

„Marvel“ kino visatos filmas „Šang-Či ir dešimties žiedų legenda“ Lietuvos kinuose nuo rugsėjo 3 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles