Minkšta, juokinga ir labai nuoširdi panda grįžta jau antrą kartą į mūsų kino teatru ekranus. Ir ji kur kas minkštesnė bei nuoširdesnė. Filmas visomis prasmėmis tinkamas visai šeimai. Ypatingai rekomenduoju nueiti į kiną tiems, kas matėte ir pirmąją dalį, jog prisimintumėte senus ir patirtumėte naujus nuotykius.

Mums jau pažįstama panda Po, kuris tapęs kung-fu didmeistriu, leidžią laiką toliau tobulindamas savo sugebėjimus ne tik valgyti, bet ir kovoti. Vieną dieną Po netikėtai išgirsta baisią žinią, jog šiam kung-fu menui artėja galas. Pasirodė piktasis priešas, nešinas visa šluojančiu ginklu ir taip nugalėdamas visus jam stojusius skersai kelio. Net ir galingiausius kung-fu specialistus. Galiausiai Po ir šaunusis penketas išsiruošia į kupiną pavojų ir daug narsos reikalaujančia kelionę, kad išgelbėtų didįjį kung-fu meną ir taip atvestų šalį į taikos ir ramybės kelią.

Kiek retesnis atvejis kine, o ypač animacijoje, kad filmą režisuoja moteris. Už „Kung fu panda 2“ vairo stojo labai patyrusi Dženifer Yuh, kuri būtent pirmoje dalyje buvo atsakinga už šią originalią istoriją. Ji senai jau dirbanti animacijos srity ir prisidėjusi prie tokių super hitų kaip „Madagaskaras“, „Simarono žirgas“ ar „Sinbadas: septinių jūrų legenda“. Ir studija nei kiek neprašovė, nes mano manymu režisierė šį kart pagrindinį herojų panda Pou atskleidė kur kas labiau nei tai buvo padaryta pirmojoje dalyje.

Prieš tris metus pirmoji ,,Kung fu Pnada“ mus nustebino ne tik 3d animacija, bet ir įvadine animacija, kuri buvo nupiešta klasikine ranka piešta animacija. Išlaikomas stilius taip pat yra ir antrojoje dalyje, tik pats piešimo stilius kiek pasikeitęs, labiau subtilesnis. Bet yra ir pirmosios dalies stiliumi nupieštų nuostabiai gražių 2d intarpų. Iš techninės pusės, didieji kino teatrų animacijos hitai, nenusileidžia nei trupučiu anksčiau buvusiems animacijos šedevrams, bet ir kiekvienas naujas filmas vis atrodo tobuliau ir tobuliau. Taip ir su šia dalimi, kuri nudailinta iki begalybės, tiek charakterių atskleidimo prasme, tiek ir vizualia viso filmo atmosfera. Garsas irgi kerintis. Čia jau pasidarbavo atatinis super blokbasterių garso specialistas Hansas Zimeris. Lietuviškas dubliažas atitinka visus įmanomus kokybės standartus. Net kiekvienas antraplanis veikėjas prabyla skirtingu balsu. Tad malonumas ne tik akims, bet ir ausims yra garantuotas.

Visomis keturiomis keliu nykščius į viršų ir labai rekomenduoju pasižiūrėti šią nuostabią animacinę komediją, kuri jus tikrai užburs ir pralinksmins, bei įkvėps tolesniems dienos darbams ar labiau suartins su šeimos nariais. Panda sugrįžo su kur kas didesniu parako bei nuotaikos kiekiu!

9
Recenzijos autoriaus įvertinimas:
Scenarijus
9.0
Režisūra
9.0
Kinematografija
9.0
Garso takelis
8.0
Techninė pusė
10
Aktoriai
9.0
* - Techninėje pusėje vertiname: specialiuosius efektus, montažą, dekoracijas, garso montažą, 3D.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles