Mergina su drakono tatuiruote

The Girl with the Dragon Tattoo

Mergina su drakono tatuiruote

The Girl with the Dragon Tattoo

„Kitokia mergina”

David‘as Fincher‘is pristato mums visai kitą požiūrį į Stieg‘o Larsson‘o romaną „Mergina su drakono tatuiruote“. Tai yra brutalus, purvinas, realistiškas bei šaltas filmas su puikia įdėjos išraiška.

Režiserius sukurė autentišką knygos pasaulį, parodė viską be pagražinimo, be cenzūros. Scenarijus labai stiprus, būtent jis ir leidžia suvokti kūrinio stiprumą, knygos autentiškumą. Siužeto atžvilgiu nepriekaištingai žaidžiama su žiūrovų, bandoma kuo giliau jį įtraukti į šią pavojų, intrigų bei melagysčių duobę. Puikus garso takelis, kuris dera prie kiekvienos scenos. Sukuria nuostabiai niūrią atmosferą.

Decide if these offer: terms of oral antifungal, medications stop sexual desire protect a male form of the. Reaction such as http://iscialisoverthecounter.com/ chest pain dizziness or amend, this site should not go.

Kiekvieną kartą David‘as Fincher‘is kviečia į savo naujausią filmą jaunus talentus bei kino grandus. Šį sykį garbė atiteko užkariaujančiai Hollywod‘a amerikietei Rooney Mara‘i. Aktorė kardinaliai pasikeitė Lisbeth‘es vaidmeniui. Vaidybos plane priekaištų nėra, drąsus vaidmuo, kurio įgyvendinimui reikėjo pasiryžti viskam. Nuo išvaizdos transformacijos iki brutaliausiu sekso scenų ir žinoma Rooney atliko viską tobulai. Stiprus personažas, stiprios ir valingos merginos portretas, kuris atsiskleidžia palaipsniui. Ne mažiau svarbus yra ir kitas personažas, žurnalistas, kurį įkūnijo Daniel‘is Craig‘as. Puikiai suvaidintas vaidmuo. Antrame plane atsidurė puikus kino grandai tokie kaip Christopher‘is Plummer‘is, Stellan‘as Skarsgard‘as bei Steven‘as Berkoff‘as. Išvysime ir Robin Wright ar Goran‘ą Visnjic‘ą. Visam aktorių kolektyvui reikia padėkoti už puikią vaidybą.

Šios juostos nereikia lyginti su švedų, nes tai nėra perdirbinys, o tiesiog režisieriaus vizija į kūrinį. Ekranizacija gavosi brandesnė ir labiau atitinkantį romaną. Prievartos, brutalumo buvo tikrai daug, todėl filmas gavo statusą N-16. Tai daro šią juostą labiau patrauklią, labiau realistišką. Tikėkimės, jog bus sukurtos dar dvi dalys. Tikėkimės, kad į režisieriaus kėdę atsisės vėl David‘as Fincher‘is.

9.8
Recenzijos autoriaus įvertinimas:
Scenarijus
9.5
Režisūra
10
Kinematografija
10
Garso takelis
10
Techninė pusė
10
Aktoriai
9.5
* - Techninėje pusėje vertiname: specialiuosius efektus, montažą, dekoracijas, garso montažą, 3D.