Veiksmo prisotintame „Divergentės“ tęsinyje „Insurgentė“ Shailene Woodley ir Kate Winslet herojės vėl susirems

Prieš metus žiūrovai kino ekranuose išvydo užsimezgančią Beatrisės Prior (akt. Shailene Woodley) istoriją fantastiniame distopinės ateities pasaulyje filme „Divergentė“. Kovo 20-ąją dieną Lietuvos kino teatrus pasieks antroji juostos dalis „Insurgentė“ (angl. „Insurgent“), kuri pasiūlys ne tik dar ryškesnį aktorių kolektyvą bet ir ypač daug veiksmo.

„Insurgentės“ įvykiai toliau rutuliojasi į penkias bendruomenes padalintoje futuristinėje visuomenėje. Kiekvienam čia skirtas konkretus vaidmuo, o už jo nevykdymą rizikuojama tapti atstumtaisiais. Už šiuos žiauresnio likimo nusipelno tik tie, kurie turi keletui bendruomenių būdingų bruožų – jie laikomi nekontroliuojamais ir yra medžiojami. Viena jų – Beatrisė. Pirmojoje dalyje savo prigimtį nuslėpusi ir vieną savo trenerių, Ketvirtąjį, pamilusi mergina dabar priversta bėgti, nes ji kelia grėsmę esančios santvarkos stabilumui.

Kaip aiškina filmo „Insurgentė“ kūrėjai, žodis „insurgentė/-as“ reiškia asmenį, besipriešinantį valdantiesiems, nors šie nebūtinai yra laikomi priešiškais. Naujojoje juostoje akcentuojama, kad vienas pasirinkimas gali tave pakeisti arba sunaikinti. Kiekvienas kelias turi savo pasekmes. Po „Divergentės“ įvykių bendruomenėse ima kirbėti neramios nuotaikos, kurios, regis, tiesiog supa Trisę. Ji privalo apsaugoti tuos, kuriuos myli, ir pasirūpinti savo pačios gyvybe, kol jos galvoje kirba tūkstančiai klausimų apie sielvartą, gebėjimą atleisti, tikrąją tapatybę, atsidavimą, politiką ir meilę.

Susirėmimai perauga į tikrą karą, nesutarimai tarp bendruomenių vis didėja. Kovojant kiekvienam tenka pasirinkti kažkurią pusę. Atsiranda daug paslapčių, o pasirinkimai įgyja dar didesnę jėgą. Trisę užgriūna milžiniška atsakomybė ir jai sunkiai sekasi suvokti savo pačios jausmus.

Antroji „Divergentės“ dalis „Insurgentė“, kurią režisavo vokiečių kino kūrėjas Robertas Schwentke, į Lietuvos kino teatrus atkeliaus kovo 20 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles