Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos (09.19 – 09.21)

Baigiantis vienam vangiausių ir prasčiausių šių metų kino mėnesiui, situacija kine staigiai pagyvėjo. Už tai reikia padėkoti naujai, globaliai rugsėjo premjerai, kuri atnešė ne tik nemažą pelną studijai, tačiau ir pataisė ne itin optimistiškai atrodančius „Box Office“ skaičius. Iš karto galima sakyti, kad žiūrovai atsigavo nuo mėnesio pradžios ir vėl įsivažiavo į sau būdingą ritmą. Top 10 atrodo taip:

„Bėgantis labirintu“ (angl. „The Maze Runner“) – studijai „20th Century Fox“ priklausanti žinomos bestselerių tapusio knygų ciklo pirmoji ekranizacija susidorojo su visa konkurencija ir užėmė pirmąją topo vietą. Su 37,6 milijono dolerių 50 teritorijų, juosta paliko toli po savęs praeitų dvejų savaičių nugalėtoją. Šiaurės Amerikoje filmas sugebėjo užsidirbti 31 milijoną. Bendrai filmas savo sąskaitoje turi jau 81,5 milijoną, o tai leidžia teigti, jog juosta jau atpirko visas kūrimo išlaidas (filmo biudžetas 34 milijonai). Šią savaitę filmas pasirodys dar 14 šalių.

Liusi (angl. „Lucy“) – dvi savaites iš eilės karaliavęs pirmojoje topo vietoje Luco Bessono filmas šį kartą, atėjus tokiam stipriam konkurentui, turi tenkintis antrąją vieta. Filmas savo sąskaitą papildė dar 13 milijonų, tad juosta dabar perlipo 250 milijonų pasalinių pajamų barjerą ir priartėjo prie 400 milijonų. Šiuo metu filmas jau turi 377,8 milijonus, o jo vis dar laukia Kinija ir Japonija.

„Beždžionių planetos aušra“ (angl. „Dawn of the Planet of the Apes“) – trečioje sąrašo vietoje atsidūrė kitas studijai „Fox“ priklausantis projektas, vienas iš šių metų kino hitų, kuris atkeliavo į savo paskutinę stotelę – Japoniją. Juostai pirmąjį savaitgalį ten pavyko užsidirbti 3,7 milijonus iš 712 ekranų ir 8,1 milijonus bendrų pajamų visame pasaulyje. Šiuo metu filmas savo kūrėjams atnešė 681 milijoną. Labiausiai prie šio pasiekimo prisidėjo Kinija, kurioje filmas perkopė 100 milijonų. Juosta turi visus šansus surinkti 700 milijonų.

„Seks video“ (angl. „Sex Tape“) – dvejais laipteliais žemyn nuo praeitos savaitės nusileido Jasono Segalo ir Cameron Diaz duetas. Komedijai pavyko papildyti savo pasiekimus dar 7,6 milijonais ir privesti prie 108,9 milijonus siekiančių bendrų pasaulinių pajamų.

„Vėžliukai nindzės“ (angl. „Teenage Mutant Ninja Turtles“) – penktoje vietoje atsidūrė M. Bay‘aus prodiusuoti „Vėžliukai“, kuriems šis savaitgalis atnešė 7,3 milijonus iš 49 šalių. Filmas startavo pirmoje vietoje Italijoje ir ten sugebėjo užsidirbti 2,3 milijonus iš 387 kino ekranų. Šiuo metu „Vėžliukų“ sąskaitoje 333,3 milijonai, tačiau situacija kardinaliai pasikeis, nes projekto vis dar laukiama Vokietijoje, Kinijoje ir Japonijoje.

Heraklis (angl. „Hercules“) – galingajam graikų mitologijos pusdieviui šis savaitgalis atnešė dar 5,2 milijonus dolerių iš 31 teritorijos. Šiuo metu Bretto Ratnerio filmas gali pasigirti 218,9 milijonų pasiekimų. Ne taip ir daug, atsižvelgus į 100 milijonų biudžetą, tačiau spalio gale juosta pasirodys Kinijoje, todėl filmas dar turi visus šansus pasiekti 300 milijonų barjerą.

„Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) – studijai „Marvel“ priklausantis projektas šį savaitgalį pasiekė išties daug. Pirmiausia, jis sumušė Šiaurės Amerikoje „Geležinio žmogaus“ pasiekimą, antra – filmas perkopė per antrojo „Geležinio žmogaus“ pasaulinį uždarbį. Šis savaitgalis Žvaigždžių lordui ir jo kompanijai atnešė 5,2 milijonus iš 38 teritorijų. Bendros filmo pajamos – 632,2 milijonai, tačiau su Kinijos ir Japonijos premjeromis juosta be vargo galės perkopti 700 milijonų ir galbūt tapti trečiu pelningiausiu studijos „Marvel“ projektu po „Keršytojų“ ir „Geležinio žmogaus 3“.

„Dežinukai“ (angl. „The Boxtrolls“) – ilgai lauktas studijos „Laika“ projektas į savo sąskaitą pridėjo 4 milijonus iš 11 teritorijų. Bendrai, juostos sąskaitoje dabar 11 milijonų. Šį savaitgalį filmas startuos Šiaurės Amerikoje ir dar 12 šalių.

„Gelbėk mus nuo pikto“ (angl. „Deliver Us from Evil“) – į dešimtuką pelningiausių savaitgalio filmų grįžo vienas iš geresnių šiais metais išleistų siaubo trilerių. Filmas su keliomis premjeromis sugebėjo užsidirbti 3,9 milijonus ir privesti bendras pajamas prie 78,4 milijonų dolerių.

„Kaip danguje taip ir po žeme“ (angl. „As Above, So Below) – dešimtuką uždaro dar vienas siaubo žanro atstovas, kuriam šį kartą pasisekė užsidirbti 2,8 milijonus iš 40 šalių. Bendrai filmas savo sąskaitoje turi 33 milijonus.

Reikia paminėti ir filmo „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ (angl. The Fault in Our Stars“) pasiekimą – juosta peržengė 300 milijonų dolerių ribą. Studijai „Fox“, kaip ir daugeliui analitikų, tai viena pačių netikėčiausių šių metų staigmenų. Taip pat, kitas studijos projektas „Apsimeskime farais“ (angl. Let‘s be Cops), perkopė 100 milijonų pasaulinių pajamų barjerą.

Šią savaite į pasaulio kino ekranus žengia keršto kupinas Denzelis Washingtonas ir jo „Ekvalaizeris“ (angl. „The Equalizer“). Tai bus pagrindinė premjera, todėl tikėtina, jog filmas užims pirmąją topo vietą.

Šaltinis: boxoffice.com

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles