Komikai W. Ferrellas ir J. Louis-Dreyfus šeimos atostogų komedijos „Lavina“ nepamirš ilgai

Išgirdus, kad komikai Will Ferrellas ir Julia Louis-Dreyfus – dvi fantastiškai juokingos asmenybės – kartu nusifilmavo filme, galima pamanyti, jog tai bus galinga, juokelių kupina, visiška komedijos bomba. Tačiau komedinė drama „Lavina“ nėra tas filmas – tai komiška drama apie trapius santykius, kur laimingos porelės Bilės ir Pito (vaid. aktoriai Julia Louis-Dreyfus ir Will Ferrell) laukia išbandymų lavina perkeltine ir sniego lavina tiesiogine prasme.

Jei toks trumpas filmo apibūdinimas skamba pažįstamai, taip yra todėl, kad naujasis filmas yra 2014 m. švedų režisieriaus ir Kanų kino festivalio laimėtojo Rubeno Östlundo filmo „Force Majeure“ perdirbinys, bet tai neturėtų sukelti neigiamų minčių, nes prie naujojo projekto dirbo aukščiausio lygio komanda: dramos „Kelias atgal“ kūrėjai Jimas Rashas ir Natas Faxonas bei televizijos serialo „Paveldėjimas“ scenaristas Jesse Armstrongas.

Šv. Valentino dieną į kino teatrus atkeliausiantis filmas pasakoja apie sutuoktinius Bilę ir Pitą, nusprendusius išvykti į šeimos slidinėjimo atostogas, kur jų laukia netikėta sniego lavina. Užuot gelbėjęs kitoje stalo pusėje sėdinčią mylimą šeimą, Pitas stveria į rankas mylimą mobilųjį telefoną ir pasipusto padus. Tik vėliau, lavinai praslinkus, sumišęs Pitas grįžta prie stalo, kur tebesėdi sniegu apdrėbta ir jo poelgio šokiruota šeima. Tiek žmona, tiek vaikai spokso į vyrą ir tėvą ir negali patikėti tuo, kas ką tik įvyko.

„Garantuoju, kad žiūrovai juoksis, nes suvaldyti juoko tokiose nepatogiuose situacijose neįmanoma,“ – mano aktorė J. Louis-Dreyfus.

„Jūs arba galvosite „O, Dieve, noriu pabėgti iš čia“, arba juoksitės iš siaubingai nepatogių situacijų,“ – pritaria kolegei aktorius Willas Ferrellas. „Tos mes ir siekėme.“

„Tai buvo bauginanti patirtis, bet mes nuo pat pradžių sakėme, kad nieko nedarysime, jei neturėsime Rubeno palaiminimo,“ – teigia filmo žvaigždė Julia Louis-Dreyfus, sulaukusi originalios kino juostos kūrėjo Rubeno Östlundo pritarimo.

Originalaus filmo idėja išliko nepakeista: atominė šeimynėlė – mama, tėtis ir du vaikai – praslinkus sniego lavinai privalo atsakyti į sunkius klausimus, ką jie iš tiesų reiškia vienas kitam? Galbūt tai tebuvo nekaltas instinktas? Kas jų laukia toliau?

„Bet juk visi kada nors gyvenime esame atsidūrę tokiame nenugalimos jėgos momente,“ – sako W. Ferrellas. „Mes visi esame linkę padaryti netinkamą dalyką netinkamu metu, kas galiausiai tampa esmine problema. Mūsų idėja, kad net lavina gali peraugti į ką nors daug didesnį.“

„Šis filmas gimė slidinėjimo trasoje ir į pasaulį jis ateis tarsi lavina,“ – žaisdamas žodžių žaismu pridūrė komikas.

Komiška drama „Lavina“ kinuose nuo vasario 14 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles