Filmo „Gelbėk mus nuo pikto“ aktorių Ericą Baną sukrėtė šiurpą keliantys tikrų egzorcizmo seansų įrašai

Tikrais faktais paremta Niujorko detektyvo Ralpho Sarchie istorija kriminaliniame siaubo trileryje „Gelbėk mus nuo pikto“ (angl. „Deliver Us from Evil“) jau rytoj pasieks Lietuvos kino teatrus. Antgamtinių blogio galių bei žmonių akistata šiurpins ir leis naujai patikėti egzistuojančiu mistiniu pasauliu anapus mūsų suvokimo ribų. Pagrindinį filmo herojų įkūnijęs aktorius Ericas Bana teigė ruošdamasis filmavimams išvydęs tokias baisybes, kokių dar nebuvo regėjęs.

Neseniai 46-ąjį gimtadienį atšventęs aktorius „New York Daily News“ pasakojo, kad prieš „Gelbėk mus nuo pikto“ filmavimus atidžiai studijavo policijos pareigūno Ralpho Sarchie spręstas bylas. E.Bana iš paties R.Sarchie gavo jo ir pagalbininkų surengtų egzorcizmų seansų įrašus, kurie aktorių itin sukrėtė. „Tie vaizdai mane persekioja iki šiol, jie giliai įsirėžė į atmintį. Jei būčiau galėjęs to išvengti, mieliau nebūčiau matęs tokių baisybių“, – tvirtino anksčiau filmuose „Hana“ bei „Keliautojo laiku žmona“ žiūrovams matytas vyras.

Filmo „Gelbėk mus nuo pikto“ režisierius Scottas Derricksonas taip pat teigė, kad kūrybinei grupei parodyti egzorcismo vaizdai buvo šokiruojantys. „Vienas įrašas buvo itin šiurpus. Jame matėme vyrą, kurio kakta prasiskiria į dvi dalis, nors niekas jo nepaliečia nė pirštu. Jis atrodė taip, tarsi nebūtų žmogus. Po peržiūros mačiau Ericą, jis buvo perbalęs ir pasakė man, kad jam šis egzorcizmas buvo ypač kraupus“, – prisiminė kino kūrėjas.

Pats S.Derricksonas antgamtiniais reiškiniais domisi jau kurį laiką, mat pirmąjį „Gelbėk mus nuo pikto“ scenarijaus variantą jis parašė dar daugiau kaip prieš dešimtmetį, netrukus po to, kai 2001-aisiais pasirodė R.Sarchie memuarų knyga „Beware the Night“.

Šiurpinanti juosta „Gelbėk mus nuo pikto“ pasakoja apie per Niujorką besiritančią nepaaiškinamų ir itin žiaurių nusikaltimų bangą. Pareigūnui Sarčiui siekiant suvaldyti siaubingas antgamtines jėgas tenka suvienyti jėgas su netradiciniu, egzorcizmą išmanančiu šventiku ir gerokai sutvirtinti savo tikėjimą.

Intriguojančią dviejų žmonių kovą su Niujorke paniką sėjančiomis demoniškomis jėgomis filme „Gelbėk mus nuo pikto“ Lietuvos žiūrovai išvys nuo penktadienio, rugsėjo 5 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles