21-ojo „Kino pavasario“ simbolis – pražydusi kino teatro kėdė (video)

Už mėnesio prasidėsiantis „Kino pavasaris“ pristato naująjį vaizdo klipą bei plakatus ir skelbia emocijų pavasarį. Jo simboliu tapo 21-ojo festivalio proga pražydusi viena iš kino salės kėdžių. Itin vizualų reginį kino gerbėjams dovanoja kūrybinė studija „PetPunk“.

Šių metų festivalio šūkiu tapo reklamos agentūros „New!“ kūrybos vadovo Tomo Ramanausko pasiūlyta frazė „Kino pavasaris“ – emocijų pavasaris“. Ji Vilniaus žiūrovus kvies nuo kovo 31 d., o Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje – nuo balandžio 1 d. dviem savaitėms žydinčiose kino teatrų kėdėse patirti įvairiausių filmų teikiamų emocijų.

Už vaizdo klipe pražydusią kėdę „Kino pavasario“ komanda dėkoja kūrybinei studijai „PetPunk“. Ypatingą padėką jie išreiškia – idėjos autoriui ir „PetPunk“ meno vadovui Gediminui Šiauliui, nepabijojusiam įgyvendinti drąsios ir daug kruopštumo reikalaujančios idėjos. Kiekvieną kėdės žiedlapį kruopštūs ir talentingi menininkai sukūrė savo rankomis.

„Raudona kėdė tuščioje tamsioje erdvėje. Mane suvilioja jos paviršius. Artėju prie jo, liečiu jį – tai sodrus raudonas aksomas. Švelnus ir tuo pačiu plėšrus. Atsiranda smuklūs augaliniai elementai. Kėdė leidžia gausybę raudonų lapų ir pumpurų. Ji pražysta išsprogdindama ryškius aksominius žiedus. Aš sėdu į minkštą lapų patalą ir pradedu lėtai grimzti į kėdės vidų. Aksominiai lapai apgaubia mano nugarą, rankas ir kojas. Žiedlapiai pasiglemžia veidą. Aš skęstu palaimoje jausdamas aitrų jo žiedų kvapą, – taip apie vaizdo klipo idėją pasakoja režisierius G. Šiaulys. – Šiame projekte man svarbiausias akcentas yra kino teatras. Tiksliau potyris, kurį išgyveni žiūrėdamas filmą čia, o ne namie.“

Tam, kad tikra kino teatro kėdė pražystų, kūrėjams prireikė net trijų mėnesių kruopštaus darbo, pasitelkiant ypatingas medžiagas ir gamybos technologijas. Pervilkus kėdę nauju audiniu, juvelyrė Lynn Hofmann iš įvairių rūšių medžiagų kūrė ir gamino išradingus neegzistuojančių augalų lapus. Vėliau kiekvienas lapelis ir gėlės žiedas buvo padengtas aksomu, kitaip tariant, flokuotas, ir pritvirtintas prie kėdės paviršiaus pagal specialią kompoziciją.

Beveik muziejiniu eksponatu tapusią „Kino pavasario“ kėdę bus galima pamatyti Vilniuje, kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ viso emocijų pavasario metu kovo 31–balandžio 14 d.

Vaizdo klipas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles