Silvesteris šiuo metu maudosi šlovės jūroje! Taip galėčiau pavadinti jo atgimimą kine. Ką tik jį stebėjome filme ,,Rokis Balboa“, o dabar jau pristato ir savo seną, bet mums labai gerai pažįstamą herojų, kuris negalėjo likti užmaršty, ypač dabar, kai madinga kurti visų filmų tęsinius. Džonas Rembo – toks pat tvirtas ir daug žiauresnis nei ankščiau. Filmas pilnas kraujo, skraidančių žmogaus kūno galūnių, ekrane galima užuosti dulkes bei paraką. Šaunu, kad Stalone dar vis išlaiko raumeningo vyruko formą,tvirtai sakau, kad turi jis dar užtektinai parako, nors ir atrodo jau gana senas,bet tikrai kietesnis už antraplanių vaidmenų atlikėjus.

Filmą palankiai įvertino tiek kritikai, tiek ir žiūrovai,bet naujasis Silvesterio kūrinys skirtas kiek vyresnei auditorijai. Filmas tikrai nerekomenduojama romantiškam pasimatymui ar šeštadienio filmui visai šeimai, tad nepatarčiau vestis kartu vaikų: vaizdai per daug žiaurūs, tikroviški ir jų tikrai daug, gal net per daug. Paskaičiuota, kad šioje dalyje žūsta net 236 žmonės (2,6 žmogaus per minutę).

Šį kartą Rembo kariauja Birmoje, kurioje tęsiasi vienas ilgiausių ir žiauriausių pilietinių karų per visą žmonijos istoriją. Pati žvaigždė net neneigė, kad filmavo būtent ten, nes nori atkreipti dėmesį į šį nesustabdoma karą, kuris vyksta net ir šiuo metu.

Rembo jau kuris laikas ramiai gyvena Birmoje,uždarbiauja medžiodamas gyvates, į vietinių reikalus nesikiša. Ramiai gyvena ir bėdų neieško. Bet štai bėdos jį patį suranda. Netikėtai pas jį atvyksta humanitarinės misijos dalyviai, kurie nori nukeliauti i Birmą padėti vietiniams. Šiaip ne taip įkalbamas žavios humanitares jis be užmokesčio juos nuplukdo į sutartą vietą. Čia ir prasideda visas linksmumas, nes taikiuosius pagalbininkus užpuola ir puse kaimo iššaudo piktieji kariškiai, vadovaujami žiauraus diktatoriaus. Vėliau Rembo sulaukia svečio,kuris paprašo nugabenti kelis kareivius į tą karštąjį tašką. Tad pasamdytas kelių smogikų vyksta išvaduoti humanitarų.

Filmas nufilmuotas Tailande, matomi labai vaizdingi kadrai. Operatorius stengėsi kraštą pateikti kaip iš atvirutes. Bet tas vaizdas gražus ir net romantiškas tik iki tos minutes, kai pradeda skraidyti galvos ir lietis kraujo upeliai. Filmo montažas atliktas nepriekaištingai, veiksmo scenos įtraukia, neveltui Stalone pasikvietė tikrus savo srities specialistus, kurie dirbo prie tokių filmų kaip:,,Troja“, ,,Matrica“ ar ,,V-tai vendeta“. Filmavimui buvo pasirinktas senovinis Tailando miestas Čiangmajus, kad pajaustume tenykštę dvasia ir pamatytume autentiškas vietas. Specialiai filmui buvo pastatyti net 34 pastatai iš bambukų, o filmavimo komanda sudarė apie 500 žmonių.

Silvesteris Stalone yra šio filmo scenarijaus autorius,režisierius ir pagrindinio veikėjo atlikėjas, tad nevaržomai galėjo rinktis filmavimo vietą, kurti personažą tokį, kokį norėtu matyti save ir prikelti dar vieną savo senų laikų superherojų, kad ir po dvidešimtie metų pertraukos. Viską jam pavyko padaryti labai gerai ir už tai didelis ačiū. Teko net girdėti, jog „senukas“ liko taip sužavėtas šiuo savo filmu,jog turi dar pakankamai jėgų susukti ir penktąjį Rembo filmą, nors masto, kad jis kiek skirsis nuo iki tol buvusių.

Man asmeniškai filmas patiko, rekomenduočiau pažiūrėti visiems , kurie matę nors viena Rembo dalį, kad užplūst tas geras prisiminimas apie senuosius filmus, kur vienas kovotojas gali ištaškyti visą armiją, o pats likti vos sužeistas.

Tiems, kurie masto, jog gyvenimas labai gražus sapnas, taip pat rekomenduočiau užmesti akį.

7.5
Recenzijos autoriaus įvertinimas:
Scenarijus
7.0
Režisūra
8.0
Kinematografija
8.0
Garso takelis
7.0
Techninė pusė
8.0
Aktoriai
7.0
* - Techninėje pusėje vertiname: specialiuosius efektus, montažą, dekoracijas, garso montažą, 3D.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles