Džekas ir Džilė

Jack and Jill

„Idealūs dvyniai“

Adam‘as Sandler‘is šį kartą kviečia mus pamatyti iki ko dar galima nusiristi šiuolaikiniame kinematografe. Vulgari, beskonė komedija, kurioje nėra nieko protingo, jokios minties. Senas kaip pasaulis scenarijus apie dvynius, sena kaip pasaulis idėja suvaidinti pagrindiniam aktoriui du svarbiausius filmo personažus. Iš dalies tai netgi labiau į siaubo komediją su dramos elementais panašu , nes žiūrėti į Sandler‘į kaip į moterį yra tiesiog žiaurus ir nemalonus vaizdas. Juokeliai pateikti labai prasti, vulgarūs ir, žinoma, seni.

Pagrindinė filmo tema apie juodą šeimos avį Džilę ir jos santykius su giminaičiais, kurie negali ramiai gyventi su tokia nemalonia, šlykščia katastrofa. Jos portretas – tai moteriškos lyties parodija ir kartu pažeminimas, pajuoka. Pavaizduotas Džilės moters portretas turi vien tik neigiamus bruožus, tačiau ji svajoja apie princą ant balto žirgo ir, žinoma, turi labai aukštą savivertę. Aišku, čia gi filmas ir netgi tokia moteris gali surasti savo vienintelį ir nepakartojamą. Džekas, brolis dvynys, skiriasi nuo savo sesers kaip diena ir naktis. Jis susituokęs, padorus ir tvarkingas vyras, kuriam šeima – svarbiausia gyvenimo vertybė, tačiau gyvenimas apsiverčia, kai  į jį įžengia Džilė. Labiau drama nei komedija, liūdna buvo matyti viską, tiesiog chaosas ir destrukcija aplink.

Adam‘as Sandler‘is pirmą kartą savo karjeroje pasirodo kaip moteris, tačiau vaidyba buvo tragiška, išvis atrodė, kad paskubomis kurtas filmas. Prasčiausias aktoriaus karjeroje darbas, net silpniau už 2010 metų „Grown Ups“ . Kaip keista ir liūdna kartu, bet filme pasirodo pats Al‘as Pacino‘as, kuris atliko susidomėjusio Džile vyro vaidmenį. Sunku buvo žiūrėti į kino legendą, kad jis sutiko dalyvauti tokiame projekte. Scena, kurioje Džilė sunaikina jo vienintelį Oskarą buvo ne juokinga, o graudinanti. Viename iš epizodų pasirodo ir Johnny‘is Depp‘as – nesuvokiama tiesiog. Katie Holmes blankiai pasirode, atrodė, kad jos išvis nėra filme.

Filmas skirtas vien tik Adam‘o gerbėjams, nes gerų komedijų mylėtojams bus labai didelis nusivylimas. Tikėkimės, kad režisierius ir aktorius pasimokys iš savo klaidų bei sukurs tikrai gerą pramogą visiems – tokią, kurią matėme 2010 metų pavasarį.

1.1
Recenzijos autoriaus įvertinimas:
Scenarijus
0.5
Režisūra
1.0
Kinematografija
1.0
Garso takelis
1.5
Techninė pusė
2.0
Aktoriai
0.5
* - Techninėje pusėje vertiname: specialiuosius efektus, montažą, dekoracijas, garso montažą, 3D.