Ronas Howardas režisuos filmą pagal dar neišleistą romaną

Ronas Howardas režisuos filmą pagal dar neišleistą romaną

Rono Howardo ir Briano Grazerio kūriniai Holivude visuomet tampa ypatingu įvykiu – galingieji prodiuseriai yra sukūrę filmų už daugiau nei 13 milijardų dolerių. Panašu, kad į septintą dešimtį įkopę prodiuseriai artimiausiu metu tikrai nesiruošia sustoti.

Tai patvirtina „Deadline“, teigiantys, kad „Universal“ studija ir R. Howardui bei B. Grazeriui priklausanti prodiusavimo kompanija „Imagine Entertainment“ įsigijo teises į knygos „Ankstesnė mergina“ (angl. „The Girl Before“) adaptaciją. Trilerio žanrą atstovaujantis romanas bus išleistas tik 2016 metų rudenį, tačiau jis jau kurį laiką domino Holivudą.

Knygoje pasakojama apie rimtą psichologinę traumą patyrusią moterį, kuri įsimyli itin gražų namą ir jį suprojektavusį architektą. Jos gyvenimas pasikeičia po to, kai ji sužino, kad tame name neseniai mirė panašią traumą patyrusi mergina, ir moteris pradeda galvoti, kad jos gyvenimas tėra mirusios merginos gyvenimo pakartojimas.

Romaną parašė autorius J.P. Delaney, tačiau spėjama, kad tai tėra bestselerių autoriaus Tony Strongo pseudonimas.

Pasak „Deadline“, holivudinę knygos versiją režisuos pats R. Howardas, pripratęs prie trilerių adaptacijų. Jis jau yra ekranizavęs garsiąsias Dano Browno knygas „Angelai ir demonai“ (angl. „Angels and Demons“) ir „Da Vinčio kodas“ (angl. „The Da Vinci Code“), o kitais metais pasirodys naujausio D. Browno romano „Inferno“ adaptacija.

Tuo tarpu naujausias R. Howardo filmas „Vidury vandenyno“ (angl. „In the Heart of the Sea“) Lietuvos kino teatruose pasirodys jau gruodžio 4 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles