Režisierius Guy Ritchie išmėgins Antrojo pasaulinio karo žanrą

Režisierius Guy Ritchie išmėgins Antrojo pasaulinio karo žanrą

Britiškų nusikaltimų specialistas Guy Ritchie iškeis gangsterius į kareivius. Režisierius ketina išmėginti Antrojo pasaulinio karo žanrą su nauju projektu, užvadintu „Ministry of Ungentlemanly Warfare“. Šis filmas bus paremtas to paties pavadinimo autoriaus Damieno Lewiso knyga ir nepaisant aplinkos bei laikmečio pasikeitimo, iš siužeto aprašymo tai gali būti dar vienas šmaikštus ir energingas nuotykis iš Guy Ritch‘io.

Pagal tikrus įvykius paremta istorija vyks Antrojo pasaulinio karo pradžioje, kuomet Didžioji Britanija buvo stipriai spaudžiama vokiečių ir norėdamas atsigriebti, Vinstonas Čerčilis sukūrė ir paleido britų kareivių komandą, kuriai negalioja „džentelmeniškos“ karo taisyklės. Viso karo metu, šis būrys užsidirbo keletą didžių pergalių prieš nacius, stabdydami jų operacijas visais įmanomais būdais ir nesilaikydami nustatytų ribojimų.

Kol kas daugiau žinių apie naująjį režisieriaus projektą nėra pateikta. Iki to laiko, prieš pradedant darbus prie šios Antrojo pasaulinio karo istorijos, Guy Ritchie planuoja dar šiais metais išleisti šnipų trilerį, pavadinimu „Five Eyes“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliks Jasonas Stathamas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles