Paskelbtas „Išvirkščio pasaulio“ tęsinys

Paskelbtas „Išvirkščio pasaulio“ tęsinys

Labai sėkmingo ir šiltai sutikto „Pixar“ filmo „Išvirkščias pasaulis“ (angl. „Inside Out“) tęsinys buvo oficialiai paskelbtas D23 parodoje. Trumpoje prezentacijoje studija atskleidė detalių, apie ką bus antroji dalis. „Išvirkščias pasaulis 2“ vėl įlįs į pagrindinės veikėjos Railės galvą ir su naujomis emocijomis eis per paauglystę. Tęsinys pasirodys praėjus beveik dešimtmečiui po pirmojo filmo, 2024 m. vasarą.

Nors „Išvirkščias pasaulis“ iš tikrųjų yra laikomas vienu sėkmingesnių „Pixar“ darbų paskutiniu metu, sulaukęs itin palankių atsiliepimų iš žiūrovų bei kritikų, ne visa kūrybinė komanda sugrįš pakartoti šią sėkmę su tęsiniu. Nors siužeto autorė Meg LeFauve išlieka ta pati, didžiausias praradimas yra režisieriaus kėdėje. Pete’as Docteris, be „Išvirkščio pasaulio“ parašęs ir režisavęs daugiau „Pixar“ šedevrų, tokių kaip „Monstrų Biuras“ (angl. „Monsters Inc.“) bei „Aukštyn“ (angl. „Up“), prie tęsinio neprisidės. Jį pakeis Kelsey Mannas, kuris dirbo prie ne taip gerai sutiktų „Pixar“ projektų, o „Išvirkščias pasaulis 2“ jam taps ilgametraži filmo režisūriniu debiutu.

Taip pat nėra patvirtinta, ar visi aktoriai sugrįš įgarsinti savo veikėjų. Laimės emocijai balsą suteikusi Amy Poehler vėl pasirodys kaip pagrindinė veikėja, tačiau Baisulio ir Bjaurasties emocijas įgarsinę aktoriai Billas Haderis bei Mindy Kaling svarsto atsisakyti savo vaidmenų tęsinyje dėl netinkamai žemo atlyginimo, lyginant su pagrindiniais aktoriais. Nors galutinis aktorių sąrašas nėra pilnai patvirtintas, teigiama, kad nesutarimai dėl atlyginimų yra dažni „Pixar“ studijoje ir derybos dar tebevyksta.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles