Paskelbta, kada kino ekranuose pasirodys „Tas 2″

Paskelbta, kada kino ekranuose pasirodys „Tas 2″

Tai oficialu – kino kompanija New Line Cinema paskelbė, kad baisusis klounas Penivaizas (angl. „Pennywise“) grįš mūsų gasdinti 2019-ųjų metų rugsėjo 6-ąją. Šios žinios nestebina nieko, kas matė, kad pirmoji dalis turėjo didžiulį pasisekimą, sulaužydama rugsėjo premjeros rekordą beveik dvigubai, surinkdama 123,4 milijonų(prieš tai buvęs rekordas priklausė „Transilvanijos viešbučiui″ (angl. „Hotel Transylvania″), kuris surinko 48,5 milijono). Taip pat „Tas 2″ jau tapo pelningiausiu siaubo filmu istorijoje, atimdamas šį titulą iš 1973-ųjų „Egzorcisto″ (angl. „The Exorcist″), o filmo biudžetas buvo vos 35 milijonai.

Pirmosios dalies režisierius Andy Muschietti grįžta režisuoti ir tęsinio, ir tikisi pradėti filmavimus jau kitais metais. Dėl to, ar bus tęsinys, niekam klausimų ir nebuvo kilę – pirmame filme matėme ekranizuotą tik pirmąją Styveno Kingo romano dalį, kurioje Derio mieste gyvenantys vaikai, pasivadinę „Nevykėlių klubu″, susiduria akis į akį su gyvenvietę terorizuojančiu Penivaizu. 2019-aisiais pamatysime šį draugų būrį jau suaugusius ir vėl susivienijusius prieš bendrą priešą. Nors aktoriai, kurie vaidins užaugusį „Nevykėlių klubą“, dar nepaskelbti, režisierius patikino, kad taip pat vėl pamatysime ir aktorius, vaidinusius vaikų personažus.

Žinoma, būtų keista antroje dalyje matyti klouną Penivaizą kitokį, tad Billas Skarsgardas grįš vaidinti šios rolės, ir aktorius yra užsiminęs, kad laukia, kol galės dar giliau išnagrinėti šį veikėją. Tiesa, filmo scenarijus dar tik pradėtas rašyti, todėl neaišku, kada galime tikėtis konkrečių naujienų, nors kūrybinė komanda dar turi daug laiko sukurti tęsinį, kuriuo galėtų didžiuotis. O dabar yra aišku tik viena – visiems Penivaizo fanams 2019-ųjų rugsėjis bus karštas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles