Paaiškėjo, kas įgarsins pagrindinius filmo „Liūtas karalius“ personažus

Paaiškėjo, kas įgarsins pagrindinius filmo „Liūtas karalius“ personažus

Kino kompanija „Disney“ neseniai paskelbė, kad „Liūto karaliaus“ (angl. „The Lion King“) perdirbinį režisuos Jonas Favreau. Režisierius irgi nusprendė pasielgti panašiai, savo „Twitter“ paskyroje paskelbdamas kas įgarsins pagrindinius animacinės juostos veikėjus.

Simbos personažas atiteks aktoriui ir dainininkui Donaldui Gloveriui, kitaip dar žinomam Childish Gambino sceniniu vardu. Simbos tėčio vaidmuo teko aktoriui Jamesui Earlui Jonesui. Šis aktorius Mufasą įgarsino ir originaliajame, 1994 metais išleistame, animaciniame filme. Tuo tarpu Simbos balsas prieš 13 metų buvo patikėtas aktoriams Jonathanui Taylorui Thomasui ir Matthew Broderickui. Pirmajam – jaunojo Simbos, o antrajam – suaugusio Simbos. Kino studijai dar nepaskelbus, kada prasidės perdirbinio filmavimo darbai, galima tikėtis ir daugiau pranešimų iš J. Favreau, kuriuose bus atskleistas aktorių kolektyvas. Neabejojama, kad prie jo gali prisijungti ir daugiau žmonių, įgarsinusių originaliąją juostą.

Pats D. Gloveris jau yra pasirašęs sutartį su „Disney“ dėl jaunojo Lando Kalrisiano vaidmens „Žvaigždžių karų“  (angl. „Star Wars“) filme apie Haną Solo. Jo aktoriniais sugebėjimais abejoti neleidžia ir serialas „Atlanta“, prie kurio kūrybos ir vaidybos D. Gloveris svariai prisidėjo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles