Oskarų staigmenos: 6 nominacijos, kurios nustebino

Oskarų staigmenos: 6 nominacijos, kurios nustebino

Oskarų apdovanojimų ceremonija vis artėja, o šiuometines kategorijų nominacijas sužinojome jau prieš keletą dienų. Kaip ir kasmet, dalies Oskarų nominantų paskelbimas vieniem sukelia nuostabą, kitus priverčia pasikasyti pakaušį, o kažkas ir apsidžiaugia. Žemiau yra pateikiamos nominacijos, kurios šiemet galbūt nustebino iš gerosios pusės.

„Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“) – Geriausias grimas ir šukuosenos

Tai turbūt viena iš kategorijų, kuri yra linkus pripažinti taip vadinamus „blockbuster“ filmus. Nors pats filmas ir nesulaukė tokio pasisekimo kaip buvo tikėtasi, bet filmo personažai tikrai verti paminėjimo. Žudikas Krokas, Džokeris, Harlė Kvin. Dėl šių personažų vizualinio apipavidalinimo tikrai buvo pasistengta ir filmas jau gali save vadinti – Oskarui nominuotu.

Melas Gibsonas, „Pjūklo ketera“ (angl. „Hacksaw Ridge“) – Geriausias režisierius

Melas Gibsonas iš sąrašo išstūmė tokius konkurentus, kaip Clintas Eastwoodas („Stebuklas virš Hadsono“), Denzelis Washingtonas („Tvoros“), Martinas Scorsese („Tyla“), ar Davidas Mackenzie („Bet kokia kaina“). Pasak tinklalapio „CinemaBlend“ tai gali reikšti du dalykus: balsavusiems tikrai patiko „Pjūklo ketera“ ir Holivudas atleido aktoriui už jo ankstesnius nusižengimus.

Viggo Mortensenas, „Šaunusis kapitonas: gyvenimas be taisyklių“ (angl. „Captain Fantastic“) – Geriausias aktorius

Visi kas matė filmą „Šaunusis kapitonas: gyvenimas be taisyklių“ turbūt liko sužavėti tiek pačiu filmu, tiek aktoriaus vaidyba. Viggo už geriausio aktoriaus pasirodymą gavo Auksinio Gaublio, BAFTA, Ekrano aktorių gildijos, BFCA ir daugiau kitų nominacijų. Oskaras užbaigia šiuometinę aktoriaus „nominacijų kelionę“. Tikėkimes ji tęsis ir ateityje.

Rutha Negga, „Lovingai“ (angl. „Loving“) – Geriausia aktorė

Aktorė Rutha Negga šiemet savo vardą tarp nominančių girdi įvairiuose apdovanojimuose. Filme „Lovingai“ ji vaidina moterį, kovojančią už savo teises susituokti Virdžinijos valstijoje. Patekimas tarp Oskaro nominančių į šią kategoriją aktorei – didelis įvertinimas. Kitą vertus, filmo „Atvykimas“ (angl. „Arrival“) gerbėjai turbūt pritars portalui „CinemaBlend“. Tinklalapio nuomone, ši vieta turėjo atitekti aktorei Amy Adams.

Michaelas Shannonas, „Naktiniai gyvuliai“ (angl. „Nocturnal Animals“) – Geriausias antro plano aktorius

Michaelo Shannono pasirodymas „Naktiniuose gyvuliuose“ tikrai prikausto žiūrovų dėmesį. Scenos su jo suvaidintu personažu yra įtemptos ir paslaptingos. Kitas antraplanis aktorius iš šio filmo jau susilaukė pripažinimo. Auksinio Gaublio apdovanijimą atsiėmė Aaronas Tayloras Johnsonas. Ar istorija pasikartos ir su Michaelu, išvysime po mėnėsio.

„Žvaigždžių kelias į begalybę“ (angl. „Star Trek Beyond“) – Geriausias grimas ir šukuosenos

Puikus filmas, prisidedantis prie „Žvaigždžių kelio“ franšizės atgaivinimo. Chriso Pine‘o, Zachary Quinto ir kitų jaunųjų aktorių pasirodymas šiame filme vėl žavi. „Žvaigždžių kelias į begalybę“ yra pakankamai neblogas filmas, bet pasak „CinemaBlend“, jo įtraukimas tarp nominantų išties stebina.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles