Oskarų nominacijos: keletas įdomių faktų

Oskarų nominacijos: keletas įdomių faktų

Technologijų gigantas „Google“ yra nominuojamas už trumpametražį animacinį filmą „Perlas“ (angl. „Pearl“). Elektroninės komercijos portalas „Amazon“ tampa pirmuoju filmo platintoju, gaunančiu nominaciją už dramą „Mančesteris prie jūros“ (angl. „Manchester by the Sea“). Naujosios kartos aktoriai tikisi išgirsti savo vardą paskelbiant Oskaro laimėtoją.  Kviečiu susipažinti ir su daugiau įdomių faktų iš artėjančios 2017 m. Oskarų teikimo ceremonijos.

14 – tiek nominacijų skirta filmui „Kalifornijos svajos“ (angl. „La La Land“). Pagal šį rekordinį skaičių jis išsilygina su 1950 m. filmu „Viskas apie Ievą“ (angl. „All About Eve“) ir – 1997 m. romantine drama „Titaniku“ (angl. „Titanic“).

58 – praėję metai, kai geriausio filmo nominaciją laimėjo miuziklas (1958 m. „Gigi“ ). Paskutinį kartą šioje kategorijoje miuziklas buvo nuominuotas 2001 metais. Tai buvo „Mulen Ružas“ (angl. „Moulin Rouge“).

1 – asis režisieriaus Gartho Daviso darbas „Liūtas“ (angl. „Lion“), iškart nominuotas geriausiajam filmui.

39 – tiek metų skiria Emma Stone ir Meryl Streep, besivaržančias dėl geriausios aktorės apdovanojimo.

47 – metai skiria jauniausią (Lucasas Hedgesas) ir vyriausią (Jeffas bridgesas) nominantą geriausio antro plano aktoriaus kategorijoje.

1 – iš Amerikos prodiuserių gildijos apdovanojimų nominantų už geriausią filmą, nepateko į tos pačios nominacijos kategoriją Oskaruose. Tai – „Deadpoolas“ (angl. „Deadpool“).

Tik primenu, jog 89-oji Oskarų ceremonija vyks vasario 26 dieną. Ją ves pokalbių laidų vedėjas Jimmy Kimmel.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Staska / 2017 sausio 27

    šiaip tai paskutinis miuziklas laimėjęs geriausio filmo nominacija buvo Chicago 2002 metais