Naujausias Steveno Spielbergo ir Tomo Hankso filmas jau turi pavadinimą

Naujausias Steveno Spielbergo ir Tomo Hankso filmas jau turi pavadinimą

Ilgai lauktas ir šių metų antrojoje pusėje turintis pasirodyti naujausias režisieriaus Steveno Spielbergo filmas pagaliau turi savo pavadinimą. Kaip oficialiai paskelbė juostą kurianti kompanija „DreamWorks Pictures“, filmo pavadinimas bus „Šnipų tiltas“ (angl. „Bridge of Spies“).

Pagrindinį vaidmenį juostoje vaidins ištikimasis S. Spielbergo pagalbininkas Tomas Hanksas. Filmo siužetas, vyksiantis Šaltojo karo laikotarpiu, bus paremtas tikra istorija. T. Hanksas įkūnys amerikiečių teisininką Džeimsą Donovaną, kurį CŽV nusiuntė į Tarybų Sąjungą tam, kad šis išlaisvintų sovietų kalinamą amerikiečių pilotą, šnipinėjusį priešo teritorijoje. Prie filmo scenarijaus rašymo nemenkai prisidėjo ir broliai Coenai.

Kartu su oficialiu filmo pavadinimu buvo paskelbta, kad kitas S. Spielbergo bendražygis Johnas Williamsas nekurs muzikinio takelio šiai juostai. Kartu J. Williamsas ir S. Spielbergas kartu bendradarbiavo net 25 iš 26 režisieriaus filmų, o kompozitorius nekūrė muzikinio takelio tik juostai „Purpurinė pieva“ (angl. „The Color Purple“), kuri kino teatruose pasirodė net prieš 30 metų.

J. Williamsas, sukūręs muziką „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“), „Indianos Džounso“ (angl. „Indiana Jones“) ir „Hario Poterio“ (angl. „Harry Potter“) franšizėms, darbo naujausiame S. Spielbergo filme atsisakė dėl sveikatos problemų.

J. Williamsas buvo pakeistas ne ką mažiau talentingu kompozitoriumi. Prie S. Spielbergo prisijungs net dvylikai Oskarų nominuotas Thomas Newmanas, pastaruoju metu dirbantis prie didžiausių Holivudo filmų, tokių kaip naujausia Džeimso Bondo franšizės dalis „007 Operacija „Skyfall“ (angl. „Skyfall“) bei „Išgelbėti poną Benksą“ (angl. „Saving Mr. Banks“) su T. Hanksu priešaky.

Kaip pranešama, J. Williamsas kurs muzikinį takelį kitam S. Spielbergo filmui „The BFG“, kuris pasirodys 2016 metų liepos 4 dieną.

Tuo tarpu „Šnipų tiltą“ kino teatruose išvysime jau šių metų spalio 16 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles