„Narnijos kronikų“ frančizės laukia perkrovimas

„Narnijos kronikų“ frančizės laukia perkrovimas

Kai kurios frančizės nenori ramiai atsisveikinti su savo gerbėjais. Po to, kai 2005 buvo pradėta šeimyninė fantastikos trilogija su filmu „Narnijos kronikos: liūtas, burtininkas ir drabužių spinta“ (angl. „The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe“), 2013 metais prasidėjo kalbos apie galimą ketvirtą dalį pavadinimu „Sidabrinis krėslas“ (angl. „The Silver Chair“). Ir dabar, šios kalbos pasitvirtino, tačiau į visą šią istoriją įsivėlė mažytis ‘bet’. Su filmu „Sidabrinis krėslas“ bus pradėta visiškai nauja filmų serija.

Paskutinį kartą apie „Sidabrinį krėslą“ buvo galima išgirsti praeitų metų vasarą, kai juostos scenaristas Davidas Magee savo Twitter paskyroje su gerbėjais pasidalijo žinute, jog jis baigė pirmąjį filmo scenarijaus variantą. Scenaristas ties juo dirbo virš metų, tačiau dabar atrodo, jog jis dirbo veltui.

Prodiuseris Markas Gordonas prieš kelias dienas pranešė, jog artimiausiu metu jis tikisi paleisti naują „Narnijos kronikų“ ciklo filmą į produkciją. Juosta netaps jau turimos trilogijos tęsiniu, o iš naujo perkraus visą istoriją su naujais personažais, pradedant „Sidabrinio krėslo“ ekranizacija.

Kas taps būsimo filmo režisieriumi ir kada numatomas „Sidabrinio krėslo“ filmavimas, prodiuseris Markas Gordonas nepranešė.

Paskutiniu „Narnijos kronikų“ filmu tapo 2011 metais pasirodęs „Aušros užkariautojo kelionė“ (angl. „The Voyage of the Dawn Treader“), kuris studijai „20th Century Fox“ kainavo 155 milijonus dolerių. Juosta pelnė 415 mln. dolerių, kas ne itin pradžiugino filmo kūrėjus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles