Kino teatrus žadėjęs atgaivinti „Tenet“ visiškai pašalintas iš vasaros repertuaro

Kino teatrus žadėjęs atgaivinti „Tenet“ visiškai pašalintas iš vasaros repertuaro

Naujasis Christopherio Nolano projektas „Tenet“ paskutinius kelis mėnesius buvo visų akiratyje kaip vienintelė masinio populiarumo juosta, kuri tvirtai laikėsi savo išleidimo datos vasaros viduryje ir turėjo iš naujo atgaivinti postkarantininius pasaulio kino teatrus. Tačiau galų gale, filmas pralaimėjo kovą su virusu. Neatsistatant Amerikos kino industrijai ir gavusi naują draudimą iš Kinijos „Warner Bros“ studija atidėjo „Tenet“ trečią kartą – šįkart neterminuotam laikotarpiui.

Ketinęs debiutuoti liepos 17 d., po to dukart atidėtas dviem savaitėms ir dabar nustumtas į nežinia kada, filmas vis tiek planuojamas išleisti šiais metais ir „Warner Bros“ dirba prie naujos datos bei platinimo. Nors C. Nolanas yra linkęs išleisti savo filmą tą pačią dieną globaliai, kad sumažintų piratavimo bei siužeto atskleidimo atvejų, studija svarsto apie pirmenybę Europos ir Azijos didiesiems ekranams, kurių žiūrovai jau mėgaujasi kino teatrais ir laukia naujų Holivudo projektų.

Kaip ne kartą yra minėjusi „Warner Bros“ studija, jie neketina skirti filmui tradicinio išleidimo ir dabar ketina susitelkti labiau ties pasauline auditorija, kuri sudarydavo du trečdalius ankstesnių C. Nolano projektų pelno. Tačiau net ir šiuo atveju, „Tenet“ negali pilnai išnaudoti šios rinkos dėl naujo draudimo Kinijoje, neleidžiančio kino teatruose rodyti filmų, ilgesnių nei dvi valandos.

Pasitraukus „Tenet“ iš žaidimo, visas kortas naujuose Holivudo projektuose dabar laiko „Disney“ studija. Rugpjūčio 21 d. planuojamas išleisti „Mulan“ perdirbinys, o už savaitės, rugpjūčio 28d., vis dar patyliukais savo išleidimo datą išlaiko šalutinis „X-Men“ projektas „Naujieji mutantai“ (angl. „The New Mutants“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles