Jeanas Dujardinas grįžta su savo kultiniu personažu

Jeanas Dujardinas grįžta su savo kultiniu personažu

Prieš kelis mėnesius Oskaro laureatas prancūzų aktorius Jeanas Dujardinas patvirtino, kad norėtų, jog į kino ekranus sugrįžtų vienas iš jo kultinių personažų – Brisas iš Nicos (pranc. Brice de Nice). Šiuo metu projektas yra scenarijaus rašymo stadijoje. Tačiau tęsinio filmavimo laikas jau yra numatytas: Prancūzijos spauda praneša, kad aktorių atranka netrukus įvyks Grenoblyje, o bandomieji filmavimai prasidės rugsėjį. Filmuojama bus Nicoje, Bordo regione, Paryžiuje ir Tailande.

Ironiškai pranešama, kad antrasis filmas apie Brisą iš Nicos vadinsis „Brisas iš Nicos 3“. Ne, žiūrovai netyčia nepramiegojo „Briso iš Nicos 2“ – tai kiek netradiciškas tęsinio pavadinimas. Kalbant tiksliau, pilnas antros dalies pavadinimas bus „Brisas iš Nicos 3, 2-ą praleidžiu“ (pranc. „Brice de Nice 3, je casse le 2“).

Be Jeano Dujardino, kuris vėl vaidins auksaplaukį banglentininką Brisą, prie projekto po dešimties metų grįžta ir pirmos dalies režisierius Jamesas Huthas, scenaristas Christophe‘as Duthuronas ir aktorius Clovis‘as Cornillacas, pirmoje dalyje vaidinęs geriausią Briso draugą Marijų de Frėjų (pranc. Marius de Fréjus).

Trumpai atskleidžiamas ir būsimo filmo siužetas: „Jau kurį laiką tik linksminusį kinų turistus, mūsų auksinį banglentininką Brisą pasiekia jo draugo Marijaus pagalbos šauksmas. Brisas nusprendžia tuoj pat sėsti į lėktuvą ir skristi gelbėti draugo. Bet, žinoma, tai tik nuotykių pradžia.“

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles