Guillermo Del Toro pasiūlyta režisuoti kultinio filmo „Fantastinė kelionė“ perdirbinį

Guillermo Del Toro pasiūlyta režisuoti kultinio filmo „Fantastinė kelionė“ perdirbinį

Režisierius Guillermo Del Toro su studijomis „20th Century Fox“ ir „Lighstorm Entertainment“ pradėjo derybas dėl kadaise žinomo nuotykių filmo „Fantastinė kelionė“ (angl. „Fantastic Voyage“) pastatymo. Apie tai praneša leidinys „The Hollywood Reporter“.

Būsimo filmo prodiuseriais taps „pasaulio karalius“ Jamesas Cameronas ir jo kolega Johnas Landau. Jie jau ilgus metus bandė į kino ekranus perkelti šią, dar 1966 metais pasaulį išvydusią istoriją. Scenarijus patikėtas Davidui S. Goyeriui, su kuriuo G. Del Toro jau dirbo prie 2002 m. pasirodžiusio filmo „Ašmenys 2“ (angl. „Blade 2“).

Originaliojo filmo siužetinė linija sukasi apie grupę mokslininkų, kurie naujausių technologijų dėka sugebėjo sumažinti povandeninį laivą iki atomo dydžio ir paleisti jį į vieno mirštančio ir komos būsenoje besirandančio mokslininko kraujotakos sistemą. Ar perdirbinio kūrėjai kopijuos 1966 m. filmo siužetinės linijos istoriją, nėra aišku.

Priminsime, jog Guillermo Del Toro ir Jamesą Cameroną sieja ilgamatė draugystė. Būtent dėl Jameso Camerono įtakos G. Del Toro sugebėjo prasimušti Holivude. Taip pat, G. Del Toro turi būti dėkingas savo draugui, jog jis sugebėjo išgelbėti jo tėvą, kai tas buvo pagrobtas vietinių banditų Meksikoje. J. Cameronas tada sumokėjo nemenką išpirką.

Kada planuojama pradėti „Fantastinė kelionės“ filmavimus nepranešama. Taip pat nežinoma, kada filmas turi pasiekti kino ekranus. Žinant G. Del Toro darbo tempus, tikėtina, jog filmas pasirodys 2018 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles