„Grobuonis 5“ baigia filmavimą

„Grobuonis 5“ baigia filmavimą

Dar vienas bandymas gaivinti Grobuonio (angl. „Predator“) frančizę jau ne už kalnų. „Grobuonis 5“ arba dabartinis ir pilnai nepatvirtintas jo pavadinimas „Skull“ jau baigė filmavimus. Šiek tiek daugiau detalių apie ilgai užslėptą projektą teigia, kad pagrindinį vaidmenį atliks aktorė Amber Midthunder iš serialo „Legionas (angl. „The Legion“).

Su penktuoju serijos filmu kūrėjai ketina grįžti laiku atgal į JAV pilietinio karo metus ir papasakoti istoriją apie paties pirmojo Grobuonio atsiradimą Žemėje. Jie taip pat didžiuojasi savo pagrindine heroje, kurią vaidins A. Midthunder – Komančių indėnų tautos atstove, kuri pasipriešins lyčių normoms, kad taptų kovotoja. Dėl aršaus susidūrimo tarp žmogaus ir gamtos bei joje tykančių pavojų, šio filmo prodiuseriai lygina „Grobuonį 5“ su 2015 metų filmu „Hju Glaso Legenda“ (angl. „The Revenant“).

Kadangi paskutinis Grobuonio perdirbinys 2018 metais paliko seriją žemiausiame taške, naujojo filmo kūrėjai prižada šios klaidos nekartoti ir jau stato jį šalia, ar netgi virš, taip ir neperkopto 1987-ų metų originalo su Arnoldu Švarcnegeriu. Tiesa, tai taip pat bus pirmasis serijos projektas po žiaurumų ir aukštų reitingų nemėgstančiu „Disney“ prekės ženklu. Ar studija leis Grobuoniui pasirodyti visu kruvinu grožiu, šito kūrėjai kol kas negali patvirtinti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles