Davidas S. Goyeris ruošia „Prisikėlusio iš pragaro“ perdirbinį

Davidas S. Goyeris ruošia „Prisikėlusio iš pragaro“ perdirbinį

Jei devintajame dešimtmetyje patekote į komą, pabudę šiais laikais ir pažvelgę į naujų filmų sąrašą nepamatysite didelio skirtumo. Viskas dėl Holivudo nostalgijos obsesijos, perleidžiančios viską, kas tapo devintojo ir dešimtojo dešimtmečių ikonomis. Naujausias „Spyglass Media Group“ projektas – Clive’o Barkerio „Prisikėlęs iš pragaro“ (angl. „Hellraiser“) perdirbinys.

1987-ųjų filmo istorijoje pasakojama apie neištikimą žmoną, padedančią savo mirusiam meilužiui pabėgti iš pragaro. Filme išvydome Pinhedą – vieną geriausiai atpažįstamų siaubo filmų veikėjų, į mūsų pasaulį iškviestų pasitelkus galvosūkio dėžutę.

Panašu, kad artimu metu Pinhedą pamatysime naujomis spalvomis – Davidas S. Goyeris, geriausiai žinomas kaip „Tamsos riterio“ (angl. „Dark Knight“) bei „Žmogaus iš plieno“ (angl. „Man of Steel“) scenaristas, kurs „Prisikėlusio iš pragaro“ perdirbinį.

„Spyglass“ studijos vadovas Gary’is Barberis teigia, kad Goyeris yra tinkamiausias žmogus, galintis originalią Barkerio „prisikėlusio iš pragaro“ viziją sugrąžinti į kino teatrus.

„Paskutinius dešimtmečius Barkerio vaizdingas ir šiurpus „Prisikėlęs iš pragaro“ kraupino kino fanus su baisiuoju Pinhedu“, – pranešime skelbia G. Barberis, pridėdamas, kad filmą prodiusuos Keithas Levine’as.

„Galimybė iš naujo perteikti Pinhedą ir Cenobitus naujai auditorijai yra košmaro išsipildymas. Gary’is yra prisiekęs filmo fanas ir mes sukursime tamsią ir gilią patirtį žiūrovams“, – savo pranešime teigia Davidas S. Goyeris.

Filmo pasirodymo data dar neskelbiama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles