Bus pradedamas kurti biografinis filmas apie komiką George’ą Carliną

Bus pradedamas kurti biografinis filmas apie komiką George’ą Carliną

Pagaliau pradedami pirmieji darbai ties biografiniu filmu apie komiką George‘ą Carliną, o viskas prasideda nuo to, kad scenarijų šiai juostai sukurti, pakviestas filmo „Žmogus, pakeitęs viską“ (angl. „Moneyball“) scenarijaus autorius Stanas Chervinas. Komiko G. Carlino buvęs vadybininkas ir geriausias jo draugas, net 35-erius metus, Jerry‘is Hamza dalyvausi kaip prodiuseris, kartu su kino gamybos studijos „The Jackal Group“ pirmininku ir generaliniu direktoriumi Gailu Bermanu ir studijos prezidentu Joe Earley. Kaip prodiuseris, taip pat prisijungs ir buvęs komiko agentas Bruce‘as Kaufmanas. Kol kas dar neaišku ar biografinis filmas bus rodomas kino teatruose, ar transliavimo teisės bus suteiktos transliacijų paslaugas teikiančioms įmonėms, tačiau visa tai turėtų būti paskelbta jau greitu metu.

G. Carlinas buvo bene pirmasis „stand-up“ komikas, aktorius, autorius ir kritikas, kuris padarė įtaką naujoms komikų kartoms, per savo ilgą karjerą. Šis komikas laikomas vienu geriausių komikų istorijoje, o „Rollingstone“ žurnale jis įvardijamas kaip antrą vietą pasaulyje užimantis geriausias komikas, po Richardo Pryoro. Būsimo filmo prodiuseriai G. Bermanas ir J. Earley teigia, kad: „Mes esame pagerbti, kad turėsime galimybę papasakoti istoriją apie vieną svarbiausių ir didžiausią įtaką padariusių komikų, istorijoje, ir džiaugiamės, kad galėsime šį darbą atlikti kartu su tais, kurie jį geriausiai pažinojo. Taip pat dešimtmečius trukęs komedijos ir jos kultūros formavimas, daugybės kartų linksminimas pasirodymuose, visa tai prisidėjo prie G. Carlino kovos, ginant žodžio laisvę ir kurios įtaką vis dar jaučiame savo kasdieniame gyvenime ir kas vis dar labai aktualu šiandien.“

Komikas G. Carlinas amerikiečių pokalbių laidoje „The Tonight Show“ pasirodė 130 kartų, parodydamas savo aštrų protą Amerikai ir įsiterpdamas į socialines normas. G. Carlinas savo karjeroje neturėjo jokių bėdų kalbėdamas temomis apie kalbą, politiką, religiją ir visą pasaulį, kai tai ne visada būdavo temos, kurių tikėdavosi publika. J. Hamza 35-erius metus buvo vienas artimiausių komiko draugų ir teigė labai besidžiaugiantis, galėdamas prisidėti prie šio, dar pavadinimo neturinčio projekto: „Aš labai džiaugiuosi, kad galiu prisidėti prie filmo apie George‘o gyvenimą. Iki jo mirties, aš nesupratau, kad jis tikras herojus. Kaip atlikėjas, George‘as niekada neparsidavė ir niekada neišdavė savo įsitikinimų. Aš labai daug iš jo išmokau. Manau, kad visuomenė bus labai patenkinta, turėdama galimybę daugiau sužinoti apie George‘o gyvenimą. Jis tikrai pasiekė savo karjeros viršūnę.“ Komikas ne tik dažnai pasirodydavo vėlyvose pokalbių laidose, tačiau per savo gyvenimą jis įrašė 23 komedijų albumus ir nufilmavo 14 „HBO Specials“ laidų. Kaip teigė komiko draugas J. Hamza, G. Carlinas viską darydavo pagal save, pats nusitiesė sau karjeros kelią ir leido kitiems juo sekti. Komikas taip pat parašė 3 bestseleriais tapusias knygas ir 2001 m. laimėjo „Grammy“ apdovanojimą už knygą „Brain Droppings“.

G. Carlinas mirė 2008 m., kai jam sustojo širdis. Mirtis komiką ištiko, kai jam buvo 71-eri, praėjus savaitei po jo paskutinio pasirodymo Las Vegase. Kol kas apie šio biografinio filmo gamybos datą dar nepranešta, tačiau kastingo ir kiti pranešimai turėtų pasirodyti jau netolimoje ateityje, praneša naujienų portalas „Deadline“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles