„Apgaulės meistrai“ turės kinišką versiją

„Apgaulės meistrai“ turės kinišką versiją

Holivudo kino studija „Lionsgate“ ir Pekine įsikūrusi kinų kompanija „Leomus Production“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl žinomos kino frančizės „Apgaulės meistrai“ (angl. „Now You See Me“) pratęsimo. Kaip praneša portalas „The Hollywood Reporter“, būsimas filmas taps savarankišku šalutiniu projektu, kurio veiksmas vyks Kinijoje.

Būsimas filmas gavo oficialų JAV ir Kinijos koprodukcijos statusą, todėl jo veiksmas vyks ne tik Kinijoje, tačiau jame vaidins tik kinų aktoriai. Maža to, filmas bus išleistas kinų kalba. Tokios kompanijos „Leomus Production“ užgaidos nėra iš piršto laužtos. Kompanija padengs net 75 procentus visų filmo produkcijos išlaidų.

„Mes labai artimai bendradarbiaujam su „Lionsgate“ dėl būsimo filmo siužeto. Juostai scenarijų parašys tiktai Holivudo scenaristas, nes mes norime išlaikyti ryšį su „Apgaulės meistrų“ frančize ir išsaugoti tokią pačią kokybę kaip Holivudiniuose filmuose“, – pareiškė „Leomus Production“ vadovas

Nenuostabu, kad „Lionsgate“ nori dirbti su kinais. Šių metų birželį pasirodžiusi antroji „Apgaulės meistrų“ dalis Kinijoje per pirmas tris rodymo dienas užsidirbo solidžius 43,8 mln. dolerių, o galiausiai filmo sąskaitoje atsidūrė 96,1 mln. dolerių. Tuo tarpu Šiaurės Amerikoje per visą rodymo laiką filmas užsidirbo vos 63,8 mln. dolerių.

Kada prasidės juostos filmavimas, kokie aktoriai pasirodys filme, kas taps juostos režisieriumi ir kada įvyks filmo premjera, nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles