„Akvameno“ tęsinio scenarijų kurs originalo bendraautoris D. McGoldrickas

„Akvameno“ tęsinio scenarijų kurs originalo bendraautoris D. McGoldrickas

Sekundę atsitraukime ir prisiminkime laikus, kai Akvamenas (angl. „Aquaman“) buvo patyčių objektas, neretai vadintas nereikšmingiausiu „Teisingumo lygos“ herojumi. Dabar prisiminkime tragiškus „DCEU“ filmus, tokius kaip „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“) bei „Teisingumo lyga“ (angl. „Justice League“). Kai buvo paskelbta, kad sulauksime ir solinio Akvameno filmo, daugeliui buvo aišku, kad tai bus dar viena stipri „DC“ nesėkmė, tačiau panašu, jog du neigiami dalykai visgi gali virsti teigiamu – apie 200 mln. JAV dolerių kainavusi juosta studijai atnešė virš milijardo dolerių pelno.

Tarp jau pilnai suplanuotų 6 „DC“ filmų ir dar 20-ies ruošiamų (taip, skaičius teisingas), savaime suprantama, atsidūrė ir „Akvameno“ tęsinys. Kol kas neaišku, ar prie tęsinio prisidės iki šiol siaubo filmais garsėjęs režisierius Jamesas Wanas, tačiau kalbama, jog jo sprendimas paaiškės atsiradus tinkamam scenarijui.

Skelbiama, jog originalo bendraautoris Davidas Leslie Johnsonas-McGoldrickas, pirmąjį filmą rašęs kartu su Willu Beallu, grįžta kurti antrojo filmo scenarijaus. Beje, D. McGoldricką su Jamesu Wanu sieja ir daugiau bendrų darbų – scenaristas rašė antrąją ir trečiąją „Išvarymo“ (angl. „The Conjuring“) dalis, kurias J. Wanas režisavo ir prodiusuos.

Nors nei tikslios datos, nei juostos siužeto studija neatskleidžia, D. McGoldrickas grįžimas į projektą reiškia, kad apie „Akvameną 2“ daugiau žinių išgirsime jau netrukus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles