„Sostų karų“ kūrėjui George’ui R. R. Martinui patinka „Skruzdėliukas“, bet ne „Marvel“ blogiukai

„Sostų karų“ (angl. ‚game of Thrones“) autorius amerikiečių rašytojas ir scenaristas George‘as R. R. Martinas yra didelis kino studijos „Marvel“ filmų gerbėjas, todėl, savaime suprantama, turi aiškią nuomonę apie naujausią šios studijos realizuotą projektą „Skruzdėliukas“ (angl „Ant- Man“). Savo mintimis apie šį filmą rašytojas pasidalijo savo asmeniniame tinklaraštyje.

„Manau, kad „Skruzdėliuko“ kūrėjams pavyko subalansuoti pasakojimą, personažo atskleidimą, humorą ir veiksmą. Keletas apžvalgininkų „Skruzdėliuką“ įvardijo kaip apskritai geriausią visų laikų „Marvel“ filmą. Aš pats gal ir nedrįsčiau taip sakyti, tačiau šis filmas yra netoli to, sakyčiau galbūt net antras pagal gerumą, po antrojo Samo Raimi ir Tobey McGuire‘o filmo apie „Žmogų – vorą“ (angl. „Spider – Man“), to su Daktaru Oku (angl. Doc Ock)“, rašo G. R. R. Martinas.

„Man patiko dauguma „Marvel“ filmų ir galiu užtikrinti, kad širdyje tebesu „Marvel“ fanas, bet šis filmas man patiko labiau už pirmą „Keršytojų“ (angl. „Avengers“) dalį ir daug labiau už antrąją, labiau už bet kurį „Torą“ (angl. „Thor“), labiau už antrąjį ir trečiąjį „Geležinį žmogų“ (angl. „Iron Man“) gal net truputėlį labiau už pirmąjį (nors šitas filmas man taip pat labai patiko)“, atskleidžia rašytojas.

G. R. R. Martinas išreiškė susirūpinimą dėl to, kad filmo kūrėjai pasinaudojo ne originalia Henko Pymo, Skruzdėliuko kūrėjo istorija, o adaptacija apie Skotą Langą, tačiau pripažino, kad galutinis rezultatas jį maloniai nustebino: „Aš su nekantrumu laukiau šio filmo, bet ir truputį nerimavau dėl jo, ypač tada, kai sužinojau, jog tai bus filmas apie Skotą Langą, o ne apie Henką Pymą. Tačiau išvydus filmą man palengvėjo, ir su džiaugsmu galiu pasakyti, kad viskas padaryta teisingai“.

Tačiau šalia visų pagyrų „Skruzdėliukui“, G. R. R. Martinas rado prie ko prisikabinti – daugiausiai kliuvo „Marvel“ blogiukams ir beveik nerodytai Vapsvai (angl. Wasp): „O kur Vapsva? Buvo leista tik trumpai į ją pažvelgti, na, ir dar parodytas kostiumas naujam filmui. Bet aš norėjau, kad Vapsvai būtų skirta daugiau dėmesio – man taip patiko tarp Henko ir Džanet tvyrojusi originali dinamika“, rašo jis.

„Be to, nors Geltonasis švarkas (angl. Yellowjacket) čia ir yra tinkamas piktadarys (komiksuose, žinoma, jis buvo viena iš Henko vėlesnių tapatybių, po Žmogaus – Milžino (angl. Giant – Man) ir Galijoto), man jau atsibodo šis „Marvel“ tropas, kai blogiukas turi tokias pačias galias kaip ir herojus. Halkas kovojo su bjaurybe, kuri iš esmės buvo blogasis Halkas. Žmogus – Voras kovoja su Nuodu (angl. Venom), kuris yra tiesiog blogasis Žmogus – Voras, Geležinis žmogus – su Geležiumi (angl. Ironmonger), bloguoju Geležiniu žmogumi. Nuobodu. Noriu daugiau filmų, kur herojai ir piktadariai turėtų visiškai skirtingas galias. Tai suteikia daug daugiau įdomumo“, mano „Sostų karų“ kūrėjas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles