Naujiena

Juodosios našlės filmas surado rašytoją

Rokas Kasperavičius. 2018 01 11

Juodosios našlės filmas surado rašytoją

„Marvel“ studijos pasamdė rašytoją Jac Schaeffer artėjančiam filmui su juodaja našle, kuriame Scarlett Johansson vaidins pagrindinį vaidmenį. Juodosios našlės personažas pirmą kartą pasirodė „Geležinis žmogus 2“ (angl. „Iron Man 2“) 2010 metais, nuo to laiko ir ypač po „Keršytojai“ (angl. „The Avengers“)  su Kapitonas Amerika: Žiemos karys“ (angl. „Captain America: The Winter Soldier“) fanų noras pamatyti Natasha Romanoff svarbesniame vaidmenyje vis didėjo. Iki dabar personažas atliko tik antraplanes roles kitų superherojų solo filmuose arba buvo keršytojų komandos narė.

Pirmos žinios apie juodosios našlės pasirodė prieš du metus, tačiau tik dabar sužinojome pirmajį žmogų, kuris prisijungs prie filmo kūrimo. Rašytoja Jac Schaeffer buvo pasamdyta parašyti scenarijų, ji buvo atsakinga už 2009 metų filmą „TiMER“ ir už disney animacinio trumpo animacinio filmo „Olaf’s Frozen Adventure” scenerijų.

Kolkas nėra jokio oficialaus paskelbimo iš „Marvel“ ir tikriausiai jo nesulauksime iki kol nebus užbaigtas scenarijus, tačiau tai atrodo kaip žingsnis į tinkamą pusę, jog juodoji našlė pagaliau sulauks savo solo filmo.