Apie
Buvau kine

BuvauKine komandą sudaro keturi visiškai skirtingų specialybių, charakterių bei pažiūrų žmonės. Žurnalistas, sunkiaja artilerija besidomintis, muzikantas bei informacinių technologijų asas suvienijo jėgas dėl vieno bendro tikslo – žinios nešimo apie kino naujienas plačiajai auditorijai. Mes manome, kad originaliausios idėjos gimsta tuomet, kai komandos rate visi nariai yra visiškai skirtingi – ir tas šiuo metu puikiai pasiteisina.

Mūsų domėjimosi kinu spektras itin platus – pradedant ankstyvąja klasika ar nekomerciniais festivalių filmais, baigiant šiuolaikiniu popsu. Taip pat neapleidžiam ir serialų ar lietuviško kino kategorijos.

Projektas „BuvauKine“ startavo 2012 metų sausio 6d. ir šiuo metu drąsiai teigiame – mes atėjome tam, kad leistumėme susidaryti savo nuomonę apie kino įvykius, kad Jūs turėtumėte vieną erdvę, kur galėtumėte betkuriuo paros metu įsijungti portalą ir susižinoti visas aktualiausias naujienas.

Komanda
Buvau kine

Vainius Eiva

Vadovas

Gyvas komunikatorius ir žurnalistas. Nors ir labiausiai domisi fantastika, drąsiai pareiškia, kad mėgstamiausias filmas – “Gelbstint eilinį Rajaną“. Nenuostabu – kadangi Vainiaus profesija glaudžiai susijusi su kariuomene, tai kine ši sfera taip pat dominuoja. Taip pat domisi TV serialais, skaito istorinius romanus, keliauja. Kine dažniausiai jį erzina ramybės drumstėjai, todėl kartas nuo karto mėgsta padrumsti ramybę ir jiems - apmėtydamas spragėsiais. Gyvenimo motto – „Jeigu gali, apmėtyk pirmas, nes po to bus per vėlu“.

Buvau kine

Donatas Valentėlis

WEB administratorius

Kiekviena komanda negali gyvuoti be savo meniškosios pusės, už kurią ir yra atsakingas Donatas. Nors atstovauja lietuviškai muzikinei grupei „Benjamins“ – negali gyventi be kino. Labiau mėgsta žiūrėti šiuolaikinį kino popsą, nors nevengia peržvelgti ir kino klasikos, tačiau kad ir kas benutiktų, mėgstamiausias žanras - fantastika („Žiedų valdovas“, „Atgal į ateitį“). Taip pat plečia savo akiratį bežiūrėdamas daugybę serialų ir drąsiai teigia, kad jam didžiausią įspūdį paliko „Kalėjimo bėgliai“.

Buvau kine

Karolis Račas

SysAdmin/ Photoshopper

Žingeidus technologijų asas, kompiuterių entuziastas ir fotošopo gerbėjas. O iš tiesų, jeigu jo nerasite besikrapštančio prie kompiuterio, didžiausia tikimybė rasti Karolį - kine. Labiausiai domina dramos ir fantastiniai filmai, bet nevengia ir kitų žanrų juostų. Svarbiausia, kad filmas turėtų mintį, kabinantį scenarijų bei prasmingus dialogus. Kadangi laiką praleidžia žiūrėdamas rimtus filmus, sunkiai gali pakęsti bukas komedijas ir laiką švaistančius lengvo turinio darbus.

Buvau kine

Mykolas Kriščiūnas

Recenzentas

Savamokslis televizijos ekspertas, po truputį šviečiantis skaitytojus apie serialų kokybę ir jų kūrimo užkulisius. Serialus, filmus ir rašymą myli vienodai, todėl natūralu, kad pradėjo užsiimti televizijos ir kino apžvalgomis. Visuomet žavėjosi amerikietiškais kūriniais vien dėl sistemingo jų pateikimo ir auditorijos supratimo, tačiau mėgiamų projektų turi iš įvairių žemynų ir skirtingomis kalbomis. Papildomas užsiėmimas visada buvo domėjimasis istorija, tad yra pasiruošęs rašyti ir apie tai, kaip televizija ir kinas tapo tokiais, kokiais yra dabar.

Buvau kine

Gabrielė Skabeikytė

Recenzentė

Kinu susidomėjo ganėtinai vėlai, o ir tuomet dar ilgai vyko paieškos tokio žanro, kuris labiausiai atitiktų Gabrielės poreikius. Taip galiausiai atrado kino klasiką. Visuomet žavėjosi 5-6–ojo dešimtmečių madomis, muzika, literatūra, tad ir kino pasirinkimas buvo nulemtas šių pomėgių. Pirmieji įgarsinti filmai kardinaliai skiriasi nuo šių laikų kūrybos ne tik dėl technikos pažangos. Klasikoje viso filmo pagrindą sudaro tik aktorių vaidyba, subtilios, dažnai egzistencinės idėjos, metaforos ir t.t. Kartu iš tokių filmų yra galimybė sužinoti apie to laikmečio problemas, kultūrą, tad, Gabrielė galvoja, kad kino klasika pasitarnauja ne tik estetiniais, bet ir edukaciniais tikslais.

Buvau kine

Viktė Džiaugytė

Recenzentė

Kinas, kaip neišvengiamas atributas, visada buvo Viktės gyvenime. Sudėtinga įvardyti, kada tai tapo daugiau nei tiesiog laisvalaikio pramoga. Pradžią gilesniam susidomėjimui turbūt davė prancūzų filmai, atvėrę duris į Europos, o vėliau – ir į viso pasaulio kino lobynus. Viktė nelaiko savęs eksperte, o tiesiog mėgsta savitus, nemasinio skonio filmus. Kine, kaip ir visur kitur, ieško originalumo. Viktei svarbu ne tik KAIP, bet ir KAS rodoma. Mėgsta sakyti, kad kinas nei prasidėjo, nei pasibaigia ties Holivudo kalvomis. Tereikia išdrįsti pažvelgti už jų.

Buvau kine

Meinardas Valkevičius

Recenzentas

Daugiau nei pusę viso savo gyvenimo kuria animacinius filmus ir šiuo metu vadovauja animacijos studijai „MeinArt“. Mėgsta rašyti atsiliepimus apie pamatytą naują animacinį, komiksinį ar fantastinį filmą ir neįsivaizduoja nė dienos be kino, tad kiekvieną dieną jam skiria nemažą laiko dalį. Būdamas užkietėjusiu animacijos gerbėju veda animacijos paskaitas mažiesiems ir suaugusiems, kurių metu jie patys gali sukurti savo animacinį filmą. Gyvenimo moto:“Esu animacijos ir kino žmogus!“